Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pénteken találtam egy lányt egy whatsapp-csoportban, majd ráírtam es igazából azóta éjjel-nappal írtunk... Tegnap este már az is lejött 100%-ra, hogy bejövök neki a képek alapján, amiket küldtem neki (ő is küldött nekem). És mint kiderült 2 percre lakik a munkahelyemtől, ezért ma eljött elém, amikor végeztem (úgy 20 percet voltunk együtt). Majd erre hirtelen hívták (azt mondta) és haza kellett mennie, hogy segítsen valamit az anyjának... Később ráírtam Whatsapp-en, hogy írjon ha kész van mert már unatkozok, erre ő válaszolt, hogy oké majd aut vettem észre, hogy letiltott... Ezt most nem értem, miért tehette? Max annyit tudok csinálni, hogy csütörtökön reggel "elkapom" suli előtt, mert reggelente azonos időben vagyunk egy közlekedési csomópontnál...


A helyesírás hibákért / fogalmazásért bocsi, már rég nem élek magyarban...



2017. júl. 18. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Képeken szimpi voltál neki, élőben nem annyira.
2017. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Szégyenlős.

2. Butított.

3. Nagyobb kolbászt lobogtat mint te valaha is.


(Szurkolok és remélem nem a 3. mert mielőtt még megsajnállak röhögök egy jót, már bocs. :'D )

2017. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hívta az exe, felreertetted a szándékait, nem jöttél be neki bármi lehet
2017. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nos a legrosszabb, amit tehetsz, hogy csütörtök reggel "elkapod". Nem könnyű, tudom, de nézd levegőnek. Szót sem érdemel az ilyen.
2017. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnek tapintatlan lenni, de a telefonos hivassal valoszinuleg csak le akart razni. Kepeken lehet szep es jo voltal neki, eloben meg egyszeruen rajott, hogy nem vagy az esete.

Igazabol sok minden lehet az oka a tiltasnak, de en ezt mondanam a legvaloszinubbnek :(

Szerintem az "elkapassal" meg meg rosszabbul jarnal. Majd o keres, ha akarja. Ne fuss ilyen ember utan :)

2017. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Ez az egész most nagyon fáj.. Már arra is gondoltam, hogy írok neki sms-t:(
2017. júl. 18. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a csaj elég bunkó...
2017. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj nem volt véletlen hogy letiltott, biztos volt valami oka úgyhogy eszedbe ne jusson rá írni... Az ilyen nem érdemli meg
2017. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, ment a zöld mancs (:
2017. júl. 19. 09:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!