Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély? A többi lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chessbase kérdése:

Van rá esély? A többi lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nem olyan régen felkerestem egy nyelviskolát hogy ennek segítségével sikeres meglegyen a nyelvvizsga. Itt magán jelleggel történik a felkészítés. Első óra előtt vártam hogy majd jön biztos vmi néni 40 év tapasztalattal de nem igy történt. Egy nagyon fiatal gyönyörű hölgyemény jött be ami teljesen lesokkolt. Ilyen 22-23ra tippelném. Nem tudom hogy fontos e de anyanyelvi oktató. Nem sok óránk volt még de nagyon gyorsan és fantasztikusan teltek el. Nem feltétlen tanárként tekintek rá inkább mint egy felsőbbéves akit megkértem hogy korrepetáljon. Nem tudom meddig lesz még ez az állapot, gondolom addig amíg meg nem lesz a nyelvvizsga ami lehet pár hónap is vagy akár egy félév. A kérdésem az lenne hogy lehet e annak esélye hogy vizsga után ne szakadjon meg ez az ismerettség? Nagyon imádom az ilyen embereket mint ez a lány. Most nem arra gondolok hogy de összejönnék vele meg ilyenek hanem csak h egyáltalán a közelében legyek mert teljesen feltölt a jelenléte. Tudom hogy nagyon sok embert tanít és hogy biztos volt már rá példa h próbálkoztak nála meg stb. Én nagyon sajnálnám ha a nyelvvizsga végével megszakadna ez a dolog. Most erre mondanám hogy akkor remélem minél később lesz de ez nyilván hülyeség, nem akarok több 100k-t elkölteni :D

Mi a véleményetek erről a szituációról? Úgy látom szimpatizál velem a lány de lehet mindenkivel ez nem lehet kiindulópont.


19/F



2017. júl. 19. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit vesztened, egyszerűen kérdezd meg az egyik óra végén (inkább most, ne a nyelvvizsga előtt), hogy van-e kedve elmenni veled meginni valamit. Ha elutasítja, nincs benne semmi gáz, viszont ha belemegy, akkor csak jól jöhetsz ki belőle.
2017. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én attól félek kicsit ha most "lépnék" és nem azt a választ kapnám amit szeretnék hogy az kicsit kínos lenne mindkettőnknek a későbbiek során. :)
2017. júl. 19. 12:42
 3/6 supra01 válasza:
100%
Ha meg nem lépsz, majd lép helyetted más!
2017. júl. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne az kínos. Ha a tanárod nem tud egy ilyen egyszerű helyzetet rendjén kezelni, akkor ne tanítson.
2017. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Van fejlemeny ?
2017. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha gondolod írj egy privátot és beszélhetünk róla bővebben :D
2017. júl. 29. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!