Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálja vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja vagy mit jelent?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves lány vagyok és van egy buszsofőr ő is ugyanott lakik ahol én vagyis egy városba lakunk. Mindig amikor lát akkor megnéz tegnap szálltam fel a buszra és jegyet kellett vennem tok cukin mosolygott párszor csak azt vettem észre hogy amíg felszálltam a buszra meg kiadta a jegyek végig a mellemet nézte.

2017. júl. 19. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
feltételezem hogy van melled és hogy legalább közepesek
2017. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Dömök Martin ***** válasza:
100%
1,milyen idős ő?2,szoktatok beszélgetni vagy csak bámul?3,ha csak bámul az természetes egy fiúnál/férfinál. 4,Akarnál-e vele párkapcsolatott? Ezekre a kérdésekre ha kapnánk választ akkor könnyeben fényt tudunk deríteni arra hogy mit akarhat tőled:)
2017. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hat ő ilyen 28 éves kor körül van.

Beszélni nem szoktunk csak köszönni de azt akar az utcán is, egyszer jött szembe velem az egyik munkatársával és akkor is mosolygott meg köszönt is.

2017. júl. 19. 19:15
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Testileg kellenél neki, jól meghágna, hogy kiélje a friss suna iránti vágyát. És ezt most nem trollkodásból írtam. Szerintem tényleg ez a helyzet.
2017. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak azt nézte hogy kell e a jegy vagy csak a 100-ast fizeted:D
2017. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Dömök Martin ***** válasza:
100%
Hát nem tűnnik túl komolynak a helyzet,de ha össze akarnál vele jönni akkor az én véleményem szerint összejönne.De előbb próbáld meg megismerni ha tetszik neked;)
2017. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Dömök Martin ***** válasza:
100%
De ezek szerint ő sem ismer téged belsőre és egyenlőre külsőre bejössz neki:)
2017. júl. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan egy ilyennel összejönnétek csajok? Na jó innentól elkezdek csöcsöket bámulni meg random csajok seggét paskolni, és belémszeretnek. Szép is a világ amiben élünk... :) De most komolyan, ebben mi a vonzó számotokra. Egyértelműen csak és kizárólag testileg vonzódik feléd.
2017. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Dömök Martin köszönöm:)

Utolsó nem egyáltalán nem azért jönnek vele össze mert lesi a mellem meg a seggem...hanem mert nagyon aranyos meg helyes és bejön.

2017. júl. 19. 20:15
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Aztamindenit, milyen cuki... megnézi a melledet, ad jegyet, köszön, időnként mosolyog, hogy elcsábítson. Ok értem.
2017. júl. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!