Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha tetszik a főnököm?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha tetszik a főnököm?!

Figyelt kérdés
18 èves vagyok . A főnököm 27 . És amióta ott dolgozom , többször is azon kaptam ,hogy a szemembe bámul . Sokszor hozzám èr " vèletlen " szerűen . Legutobb mikor pihentem èpp akkor leült mellèm és kérdezősködött rolam ès közben a szájam nèzte ( elèg sokáig) olyanokat mond nekem ,hogy olyan ártatlan vagyok .. de nem értem . Csak èn kèpzelem be ? Vagy nem is tetszik csak túl kedves és ezért szimpatikus? Segitsetek kérlek , egyre kènyelmetlenebbül èrzem magam a társaságában.

2017. júl. 20. 22:14
 1/5 Amenadiel ***** válasza:
54%
Normális ha tetszik a főnököd. Ha az állásod meg akarod tartani akkor viszont nem érdemes vele kikezdeni mert ha nem sikerül akkor már nem a legjobb lesz a munka,ha pedig sikerül akkor az megint más ugyebár. De úgy hogy most nála dolgozol ne probálkozz be.(Ez saját vélemény a döntés a tiéd)
2017. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs kezdemènyezni bármit is .Viszont ha ő fog ..akkor mit tegyek ?
2017. júl. 20. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Ezzel nincs gond, lehet tényleg ártatlannak tűnsz, de rendes a főnök, örülj neki:)
2017. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
10%

Mintha csak az én sztorimat olvasnám! 1-2 éve velem is volt hasonló. Főnököm volt a srác, akkor 31-2 éves volt, házas, 3 gyerekkel. Kikezdtem vele, hónapokig csókolózgattunk meg fogdostuk egymást, de végül sosem feküdtem le vele, mert nem volt rá alkalom. Amikor lett volna, akkor meg már nem hozott úgy lázba a dolog, hogy megtegyem... Ha tetszik, fogd meg magadnak, érezd jól magad csajszi hisz egyszer vagy fiatal egy életben ;)

20/L

2017. júl. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neki,hogy kis ártatlanka vagy! Meg akar fektetni. Ne dőlj be neki.
2017. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!