Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha jóképű a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha jóképű a fiú (mások is elismerik), sportos testalkata van és egyébként meg értelmes is, jól tanul, van nyelvvizsgája meg tervei, akkor?

Figyelt kérdés

Mennyire lenne zavaró, ha lábfétises lenne, de ez annyiban nyilvánulna meg, hogy ha esetleg majd egyszer eljuttok kicsit komolyabb dolgokig, akkor szeretné csókolgatni a lábatokat.

Ennyi, semmi több.

Lesz így barátnőm?

16/F


2017. júl. 25. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ, hol szeretnéd csókolni a lábát! A bokánál kell kezdeni, aztán szép lassan haladhatsz fölfelé... (főleg belül) :)
2017. júl. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz közben egyáltalán, lehet örülni is fog neki :D
2017. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ebben semmi gáz nincs. Normális lánynak ez tetszene is, pláne ha jól tudod masszírozni. :)


20L

2017. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Mindenkinek vannak fura dolgai. Lehet még barátnőd így is.
2017. júl. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Csak pl az én lábam nem tetszene, de az a te bajod lenne:)
2017. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha pl.: masszírozás, cirógatás közben, csinálja nem gond, ha néha meg is csókolja. Esetleg ha onnan indul előjáték közben. De ne csak azt csinálja.
2017. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Persze, nem csak azt csinálja :)

Köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 25. 17:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem zavaró! Tud az jó is lenni mint ahogy az előttem levők már megfogalmazták. :) Ha normális vagy és még hozzá jóképű is (bár ez ízlés kérdése) akkor nem lehet gond

15L

2017. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak fura fetisei (nekem is) engem nem zavarna.

16L

2017. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!