Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves lány vagyok és a lányokhoz vonzódom. A kérdésem nem arról szól hogy visszamenjek-e Barbiezni vagy sem, hanem arról hogy komolyan szerelmes vagyok és normális válaszokat várok. A barátnőm 15 éves. Távkapcsolatban élünk 7 és fél hónapja. Szerencsés vagyok mert a lány csodálatos és a családom elfogad minket. Az ő családja viszont egyáltalán nem toleráns. Úgy tűnik mindenkinek meg akarnak felelni, olyan igazi "de hát mit fognak majd szólni?" emberek. Szégyenlik ezt az szerintük gyerekes gondolatot, ami ugye arról szól hogy a lány a saját neméhez vonzódik és állítják hogy ez csak egy játékos próbálgatás. De mivel már ennyi ideje együtt vagyunk és ugyanúgy szeretjük egymást, ha nem jobban azt hiszem kezdik felismerni a dolog komolyságát. (Megjegyzem, ők a felnőttek, akik elvileg okosak és tapasztaltak, így lehetséges hogy igazuk van és ebből majd "ki fogunk nőni" vagy talán mégsem. Mindenesetre ez most ha törik, ha szakad teljesen komoly és valós.) A lényeg: amíg a barátnőm itt volt nálunk valaki megtudta a kis faluban, ahol él, hogy mi is a helyzet. Egy rokona. Azonnal le is támadta a barátnőmet az egész családja, elhordták fűnek-fának, hogy miért kürtölte szét ezt. (Akinek ő elmondta: a legjobb barátnője és a volt osztálya. Valószínűleg az utóbbiak adták tovább.) A anyja teljes mértékben tagadja hogy ezt komolyan gondolhatjuk egymásaal, el is akarta tiltani a lányt a beszélgetés lehetőségétől.

Kettőnk közül én vagyok az aki sokkal gyengébb és nem viselem jól a távolságot. Sokszor vagyok nagyon féltékeny is. Egyszóval kínszenvedés kivárni akár sajnos hónapokat is. Mivel nekem nagyon fáj amit a családja művel, és az is hogy végignézem az ő szenvedését ma úgy döntöttem hogy legyen ennek vége. Akkor is ha szeretjük egymást szerelemmel. Nem akarok neki több fájdalmat okozni. De azt hiszem hogy nem ez volt a megfelelő döntés. Ő nagyon ragaszkodik hozzám. És is hozzá, bár így döntöttem...


Tehát a kérdésem az hogy mit tanácsoltok nekem ebben a helyzetben? Ti mit tennétek? Köszönöm ha elolvastátok, és ha válaszoltok nekem! :(



#szakítás #tanácstalanság #tini-leszbikus távkapcsolat
2017. júl. 25. 23:37
 1/7 anonim válasza:
72%
Alapjáraton itt az a baj, hogy nagyon fiatalok vagytok még, és a szüleitek, vagyis ez esetben a barátnőd szüleinek jelentős beleszólásuk van a kapcsolatotokba. A távkapcsolat felnőtt embereknek sem könnyű egyáltalán. Szerintem jó döntést hoztál, még ha fáj is.
2017. júl. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Költözzetek össze egy nagyobb városba ! Ahol nem ismerik.
2017. júl. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó döntést hoztál! A távkapcsolatok nagyon ritkán jönnek össze, érdemes a saját lakhelyünkön, vagy annak nagyon a közelében párt keresni.
2017. júl. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad áll, de ha igazán szereted akkor tudsz rá annyit várni. Én a helyedben megpróbálnám még, ha fontos neked. Bár tény, hogy fiatalok vagytok. Sok fiatal van aki távkapcsolatban van és nehezen bírják, viszont mégis együtt vannak. Én azért imátkozok, hogy megoldódjon!
2017. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Még anno 16 évesen hasonló tiltási és kinövési problémákkal küzdött a párom a családjával.Bár nekünk egy picit könnyebb volt,mert egy iskolába jártunk,vagy pont ez volt a nehéz....már nem tudom.

Szerintem helyesen tetted ,mert én anno vártam a barátnőmre és caak rosszabb lett a helyzet,a kapcsolatunk is ráment a család miatt.Lehet ha látják ,hogy szomorú miattad ,talán komolyan veszik.

Ezt innen nem lehet megállapítani,de én a saját tapasztalatom miatt mondom ,hogy jó döntés volt.

21LN

2017. júl. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én itt csak a szülőket nem értem. Nem az a lényeg hogy a gyerekük boldog legyen? Én is annyi idős vagyok mint a volt barátnőd de nekem nincs ilyen problémám szóval még csak annyit mondok hogy 14 éves kortól azzal jöhet össze az ember akivel akar és szerintem ez a szülőknek gáz hogy nem bírják elfogadni a SAJÁT gyereküket.
2017. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kom, hogy féltékeny vagy a barátnődre, Ha rendes fiú-lány kapcsolatban lennétek, akkor oké, mert mégis csak vagyunk 7 milliárdan, de nincs olyan sok leszbikus, hogy csak úgy válogatni tudna köztük. Amugy meg a távkapcsolat gyilkosa a bizalmatlanság, és a féltékenység. Mert nem látod minden nap, nem tudod, mit csinál, kivel van.
2017. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!