Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kb.10 éves kis roma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kb.10 éves kis roma gyerek udvarolgat! Mit csináljak vele? Félek a családtól.

Figyelt kérdés

Sajnos minden nap többször is muszáj vagyok elmenni a házuk előtt,mert arra van olyan hely ahol a kutyát lehet sétáltatni,olyan az a ház mint valami kísértet ház.. Olyan emberek jönnek ki onnan nap ,mint nap hogy csak kések.

Pár napja kivágott felsőben voltam és rövidnadrágban először csak meglesett aztán leszólított és megkérdezte hogy vagyok ..Mondom oké még nevettem is rajta,de azóta minden nap figyel,leszólít.Az a durva hogy kb. 3percre lakók tőlük.

Ha nem roma lenne simán elküldésével oda ahova kêpzelem ,de az a társasház tele van romákkal -jó van néhány normális ember is ,de a nagyrészt jobb elkerülni a lakókat-(az kell még nekem hogy szóljon a kedves családtagoknak ,ha beszólok neki)

Ti mit tennének a helyemben?Mit csináljak?

(Kérlek ne gyertek azzal ,hogy vicc hogy nem bánom el egy kis gyerekkel,mert elbánnék ,csak attól félek rám küldi a rokonokat)

16/L



2017. júl. 31. 16:56
1 2
 1/13 DollarDog ***** válasza:
100%
Ne figyelj rá! Ha leszólit ne menj oda még csak ne is válaszolj neki! Menj tovább azt kész :D egyszer majd beleun!
2017. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

kényes ügy...:( de csak mert cigányok...küld el a picsbe de azért úgy hogy sokan ne hallják

vagy ha beszólogatnak hívd ki rendőrséget, vagy esetleg kérd meg a haverokat hogy intézzék el :D

2017. júl. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

(Ja és bocsi,hogy kicsit értelmetlen lett a szöveg,de automatikus billentyűzetem van :D )

2017. júl. 31. 17:00
 4/13 A kérdező kommentje:
A #2-esnek is köszönöm a választ!
2017. júl. 31. 17:01
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj párszor a barátaiddal vagy barátoddal, legyen fiú is lehetőleg köztük.

Akkor remélhetőleg nem szól be, de ha igen akkor finoman koptassátok le.

De ezt szerintem te is megtudod tenni, hogy megmondod neki, hogy figyelj nem szeretnék veled beszélgetni.

Vagy amit írtak nem veszel tudomást róla.

2017. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2017. júl. 31. 17:42
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hááát az hogy nem veszel róla tudomást az vagy működik vagy nem, de egy próbát megér. Ha nem működne szerintem szólj a szüleidnek hogy beszéljenek a gyerek szüleivel. Viszont azt nem javaslom hogy valami fiú barátoddal menjetek el előtte hogy lásson. Attól legközelebb csak jobban rádszállna (láttam már ilyet)
2017. júl. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Vagy te mint ember.

Van ő meg a tezsvírek nem emberek.

Szomszédaim cigányok vagyis nem emberek,ismerem a retkes fajtájukat egytől egyig és az nem válik be,ha nem vesz róla tudomást,mert akkor lehet még követni is fogja vagy valami.

Szólj szüleidnek esetleg,hogy nem hagy békén a kis kanmajom esetleg.


Durvább javaslat:

Égesd fel a házukat amikor bent alszanak,megérdemli,az összes hontalan patkány(:

2017. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Nektek is!

Jó ötleteket kaptam mindenkitől

2017. júl. 31. 21:28
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Dugd be a fülhaltagot és úgy menny el a ház előtt, úgy mintha észre se vennéd
2017. júl. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!