Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok egész nap rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok egész nap rá?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 15 éves!

Van egy másik fiú akivel szoktam beszélni facebookon, de sajnos máshol nem!

És én nagyon rég szerelmes vagyok belé, csak nem merem elmondani neki!

Éjjel-nappal rá gondolok, és szinte már fáj ez az egész, ha arra gondolok, hogy ő valamikor máskarjaiba fog lenni olyankor legszívesebben öngyilkos lennék!

Hogy ne gondoljak rá olyan gyakran?



2017. aug. 2. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Magyarán egy mocskos selyemfarkú vagy.
2017. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

ahj hagyjátok már a hülye kommenteket istenem... én sem szeretem a melegetek, volt meleg ismerősöm, de amíg nem érdekli a seggem, addig nincs baj :D normális srác volt.

1-es te inkább akazd fel magad, ha nem tudsz értelmeset kommentelni, mi a faaaaaszt kell egy 15 vest ba--szogatnod mi?

ha te nem tetszel neki, és elmondod neki h szeretedm, és h meleg vagy, lehet már nem lesztek olyan jóban .... bár ezt te érzed, hátha ő is meleg :D

puhatold ki óvatosan :D

2017. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Ezek a kommentek-.-

miert nem probalod neki elmondani?:) egyaltalan tudod,hogy meleg e vagy sem?

Igazabol nem sokat vesztessz ha elmondod neki, ha csak fb-n beszeltek.

Nagyon sok szerencset,remelem minden jol fog sikerulni❤

16/l

2017. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Íme az emberiség végnapja! Hogy miért élek még mindig? Komolyan másik nap is elmegyek a sínekhez, hátha, akkor nem sikerül visszajönnöm!
2017. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Önsajnálat büdös.
2017. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Négyeske.
2017. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!