Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a (legaláb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a (legalábbis a környékünkön élő) fiúk? Ennyit jelentene egy másfajta öltözködés?

Figyelt kérdés
Nos, kezdjük azzal, hogy 15 éves lány vagyok, 172 cm magas, vékony-sportos alkatú. A rock – 80-as évekbeli – zenét szeretem, 1 évig rocker stílusban öltözködtem. S mint úgy általában a korombeli tinilányoknak, így ez nekem sem állt a legelőnyösebben. Az iskolába járó és/vagy az iskolából elballagó diákok közül senkinek se tetszettem, csúnyának tartottak. Majd miután rájöttem, hogy nem érzem jól magam ezekben a ruhákban, elgondolkodtam a stílusváltáson, amit most – a diákmunkával megkeresett pénzemből – meg is valósítottam. Hallom a visszajelzéseket, miszerint gyönyörű vagyok, már próbálkoznam nálam. Sminkelni továbbra sem kezdtem el, az arcom nem változott.
2017. aug. 2. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen. Sokak az öltözködésből ítélnek meg másokat és a személyiségüket.

Úgy öltözködj hogy jól érezd magad a bőrödben , de ne legyél az a tipikus tömeglány. Így is elég van már belőlük.

2017. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, ennyit jelent. Bár nekem meg a rocker stílus jön be. Ízlések és pofonok.

Sokan azzal is foglalkoznak, hogy a párjuk is tömegbe illő legyen, mert másképp szégyellnék, ilyenek ezek a mai divatkapcsolatok. :D

2017. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokat jelent, sokat változtathat az összképen az öltözködés. Sokkal szívesebben megyek oda egy átlagosan öltözködő lányhoz, mint egy rockerhez, számomra barátságosabb, illetve nem is szeretem az előbbit.
2017. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Valakit pusztán a stílusa miatt megítélni nagyon unintelligens gondolkodásra utal. Éppen azért szép a világunk, mert senki sem egyforma. Én példának példájaként felhozva fel sem vennék egy farmert, vagy egy olyan nadrágot ami lóg rajtam. Szeretek elegánsan öltözködni. Szinte mindig inget, hosszúnadrágot és nadrágtartót - ún. hózentrógert - hordok. Szerintem ebben semmi különös nincs. Pusztán a mai tömegöltözködés nem nyerte el a tetszésünket, és egy más, a mi ízlésünkhöz jobban illő korból választottunk ruházatot. Add önmagad!


15/F

2017. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Firedoom ***** válasza:
50%
Ivoszaru log az ovemrol, 40 fokban is f
2017. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Firedoom ***** válasza:

Na haljon meg a telom...

Szoval: ivoszaru log az oldalamrol, 40 fokban is fekete, hosszu farmerban es metalos poloban jarok mert egyszeruen jol erzem magam benne. En lennek a vilagon a legboldogabb, hogyha talalnek hozzam hasonlo erdeklodesu es stilusu lanyt aki kepes onmagat adni es nem a megfelelesi kenyszer viszi a tipikus "tomeglany vagyok, de kulonlegesnek es szepnek hiszem magam" gondolkodas fele. Persze, lehet az a lany gyonyoru, de amikor kimegyek az utcara es amikor vegig nezek ugyan az a holgyemeny setal el egymas utan 80szor akkor az mar lelomboz egy picit.

Persze nem mindenki lehet olyan beallitottsagu mint en, de ha csak az en gondolkodasomat vesszuk figyelembe mar akkor is talalsz olyanokat akiket pl egyenesen taszit a mostani divat.

Ez pont olyan, hogy a varosi tomegben panikrohamot kapok, de egy koncerten siman odamegyek barkihez es teljesen kulturaltan elbeszelgetek a ranezesre "kemeny vagyok es elve megeszlek ha hozzamszolsz" arcokkal.

A stilusvaltasod viszont lehet akar pozitiv vegkimenetelu is. A fo szempont, hogy te jol erezd magad a borodben. E mellett pedig lehetsz ugyan ugy szep, ha valami normalis es stilusos ruhat veszel fel. Vannak olyan lanyok, nem is egy, akik nem az eppen felkapott divatot kovetik, de megis minden srac megfordul utanuk.

2017. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

A rokkos öltözködés pont, hogy nagyon jó a lányokon. (A tényleg rokkos, nem a fekete pulcsi ami 4 számmal nagoybb, mint kéne verzió)


és akkor kérdés: Twisted Sister esetleg? ;)

2017. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ, aranyosak vagytok! 7. válaszolónak: KISS, Alice Cooper, Whitesnake, Queen, Scorpions. Ezeket hallgatom legtöbbször. :)
2017. aug. 3. 21:27
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez sajnos ilyen :) én se szívesen ismerem be de számomra elég sokat jelent hogy egy fiú jól öltözködjön, legalábbis az izlésemnek megfelelően.

16/L

2017. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Esetleg twister sister? :P


Alice cooper meg rohadt jó. :D No meg DIO is, bár ő metált is gyártott.

2017. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!