Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nekem nagyon sokat jelent és tegnap elkezdtünk vezsekedni,majd egyszerűen leírtam neki hogy ő tök bejött nekem meg most is lehet. Erre annyit irt hogy erre nem tud most mit mondani. Utána pedig tovabb beszélgettünk arról hogy nekem nincs önbizalmam...próbált segíteni benne meg kedves volt utána is de azt nem hozta fel újra. 14/L (17/F a srác)

2017. aug. 6. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
semmi.
2017. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiú nem nézett úgy rád. Csak barátként tekint rád.
2017. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak segíteni akar neked az önbizalmadat növelni, lehet ezt értetted félre. Nem akart kellemetlen helyzetbe hozni, ezért kerülte utána a témát. Ne erőltesd, jó fej volt így is szerintem. Személyes gondolatként még annyit, hogy az önbizalomhiányt csak te tudod leküzdeni.
2017. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...az önbizalomhiánnyal akpcsolatban is van kérdésem...ebben tudnátok segíteni?
2017. aug. 6. 17:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán igen (de legalább is kibeszélhetnénk)

15/L

2017. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, ha gondolod írj az önbizalommal kapcsolatban. :)
2017. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!