Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kinek jönnek be a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kinek jönnek be a macis alkatú srácok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kiváncsi hogy hány lány van még rajtam kívül akinek a macis alkatú srácok jönnek be. Nekem eddig csak olyan barátom volt és az ismerőseim mindig azzal piszkálnak hogy egy hájpacni, de ha nekem ez az ideálom akkor miért szólnak bele? Lányok! Hányan vagyunk? 16/L

2017. aug. 10. 02:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem :)

Soha nem tetszettek a vékony fiúk.

2017. aug. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én csak annyit mondok (írok) hogy egy férfi inkább "nagydarab" legyen (azalatt nem 120kg gondokok hanem pl vállas nagy háttal vastagabb combokkal) egy férfinak így kellene kinéznie...persze lehet magas vékony is ... sajnos az a baj hogy csajoknak inkább a vékonyabbak tetszenek... legalalább is én így látom..19F
2017. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
20%
Te is macilány vagy kérdező? Mert, akkor elhiszem, hogy ez jön be, mert mondjuk más srácokat nem kaphatnál meg esetleg.
2017. aug. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 érdekes én vékony vagyok, a lányok inkabb a kigyúrtakra buknak :c
2017. aug. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Se a maci alkatúak, se a kigyúrtak nem tetszenek, a vékonyakat preferálom.
2017. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látszik hogy nem vagy valami izom agy.. külömbség aki kigyúrt vagy aki mackós (hájassabb)
2017. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pl The rock kigyúrt mint az állat.. és Vin Diesel pedig mackós.. hasonlítsd őket össze hogy Nem ugyan azok..
2017. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Laylah ***** válasza:
0%

3-as, az egy baromság, hogy "macilányként" nem kaphatsz mást, csak "macisrácot", volt nekem is nem egy normál/vékony testalkatú pasim, és a környezetemben is elég ellenpélda van.

Kérdésre válaszolva, nekem inkább a nagy darab "emberállatok" jönnek be, lehet rajta pár kiló, nem zavar, de alatta azért legyen izom is, ne jelentsen gondot mondjuk egy kanapé arrébb pakolása vagy a megemelésem (75 kg). Tudod, mikor a pasidnak kidolgozott izmai vannak, csak császárszalonnával védi őket a hidegtől. :D

2017. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

157cm vagyok és 49 kiló :D

volt barátom 195 cm és 110 kiló szóval elég vékony voltam hozzá képest, de szerintem nagyon aranyos ha egy srácnak van egy kis pocija. Igazából biztonságban érzem magam mellette XD 17éves

2017. aug. 12. 02:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát elég kicsi tábor tagja vagy! :D Én 20 éves srác vagyok, elég izmos mert sokat sportoltam mindig, de a feleslegemtől sosem tudtam megszabadulni, szóval a 180 centim mellé társul 92 kiló is, ami eléggé kielégíti a mackós kategóriát - és ez nem sok lánynak jön be. Azért az jó, hogy ilyenek is vannak. :)
2017. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!