Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy tetszek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy tetszek egy fiunak de nem jelol vissza facebookon?

Figyelt kérdés
Mostanaban ellenseges, talan felreertett engem es azt hiszi nm akarok vele jarni?

2017. aug. 12. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy tetszel neki? Mit érthetett félre?
2017. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat egyfolytaban bamul, azt mondta eljon hozzam es segit vlmiben, mindig megkerdi hogy vagyok, leutanozza a testtartasomat, kifogurazza a mondataimat, tulajdonsagaimat viccesen, kinosan rohog amikor beszelgetunk, sokszor hasznalja a nevemet, beceneveket ad, csoportmunkaban rolunk ir, felemeli a szemoldoket, elhiv valahova setalni, azt jerdezi h ugye tudom h szeret engem.. meg ilyenek..
2017. aug. 12. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!