Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sulimban miért bukik szinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sulimban miért bukik szinte minden fiú ezekre a lányokra? (Főleg fiúk válaszát várom)

Figyelt kérdés

Persze vannak kivételek, de ez a jellemző. Szóval.


Ezek a lányok 2 részre oszthatók. Akik igazán szépek, csinosak, viszont hatalmas az egójuk, többnyire segghülyék, felsőbrrendűnek hiszik magukat, lekezelőek, és MissRibik. Jah es persze mindig visszapofaznak a tanárnak, es nagyon menőnek hiszik magukat.


És akik egyébként csúnyák, de ezt ellensúlyozzák a tonnányi sminkkel (hozzáteszem, 12-13 évesek!!), amit minden nap magukra tesznek. Az elozo csoport tulajdonságai itt is érvényesek.


Es szerintem nincs az, hogy azért, mert könnyen kaphatok, barátnőm bátyja is az egyik ilyen lánnyal jár, es a bátyja őszintén szerelmes a lányba. Es meg erre van 3 példám.


Bezzeg a barátaim, akik közül néhány kimondottan szep, kedves, okos, vicces... Ők senkit nem érdekelnek.


Meg en sem, pedig véleményem szerint szep lany vagyok (nem azért mondom ezt, mert nagy az egóm, csak így látom, egy Selena Gomez is tudja magáról, hogy szep, na, értitek 😁😜). Nem vagyok egoista, sem hulye, sem MissRibi. Igazából en eleg intelligens is vagyok, elsőtől kezdve évfolyamelso volnék. Es ezekkel most nem fényezni akarom magam, ne értsetek félre, csak azt akarom ezzel mondani, hogy miert vonzóbb a fiuknak egy olyan fajta lany, amit fent említettem, mint olyan, mint pl en? Meg ha nem a legszebb valaki, de okos, kedves, nem jobb mar innen kezdve azoknál?


Szerintetek?


Kosz a válaszokat! :)


13/L


2017. aug. 12. 23:46
1 2
 1/17 anonim válasza:

Ebbe a korba az a menő hogy minél szebb, "ribis" lányokkal lógjanak. Így érzik magukat menőnek. Lehet egy idő múlva kinövik de lehet nem..

16/F

2017. aug. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Amúgy én is évfolyamelsővagyok, de csak órán figyelek és ennyi, nekem sincs barátnőm, bár nekem elvárásom is van.
2017. aug. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszt 1-2! :) Amúgy en is igy vagyok vele, hogy csak órán figyelek, aztán megmarad XD
2017. aug. 13. 00:06
 4/17 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek. Én is ide tartozom, én is évfolyamelső vagyok. Most 11.be megyek, de nekem sem volt még senkim. A lány aki két éve tetszik az osztály másik velem egy szinten lévő diáklánya. Csak szerintem féltékeny rám és ezért nem kedvel, vagy valami másért amit nem tudok. És én messziről kerülöm az ilyen embereket mint amilyeneket leírtál és ők is kerülnek engem mert tudják, hogy kimondom amit gondolok.
2017. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A harmadik szem ***** válasza:

Mert általában ebben a korban még nem tudják mit akarnak. A lányok sem, ezért illenek össze.

A nem általános esetek meg... ritkák és páratlanok.

2017. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én 19 éves vagyok de azért elmondom a véleményem. Nekem nagyon nem jön be az, ha valaki azzal kérkedik, hogy évfolyamelső. Egyetemista vagyok, és én is kérkedhetnék a középiskolai eredményeimmel sőt az eddigi egyetemi eredményeimmel de nem teszem, mert nem ez a lényeg, vannak dolgok amik fontosabbak ennél. Másrészt, "érettebb vagyok a koromnál" "intelligensebb vagyok mint a társaim" és az ehhez hasonló szövegek azt bizonyítják, hogy nem vagy az. Ezek az emberek általában a felelősség szóval köszönő viszonyban sincsenek pedig ez lenne a lényeg. Attól, hogy valaki 18 éves még nem felnőtt és attól, hogy 14 éves nem feltétlenül gyerek (természetesen szellemileg). Nem attól vagy intelligens, hogy évfolyamelső vagy. Az intelligencia nem a tudás szinonímája, hanem az értelemé. Az aki az intelligenciával kérkedik az minden csak nem intelligens, mert ha az lenne, akkor tudná, hogy ez nem egy olyan dolog, hogy ha én azt mondom akkor az is vagyok. Harmadrészről pedig az a probléma, hogy a normális lányokat nem érdeklik a normális fiúk (tisztelet a kivételnek), mert ők unalmasak, őket nem kell megváltoztatni ellenben egy szellemi absniclivel akin van bőven mit megváltoztatni. Ezért sok normális fiú is azt mondja, hogy kit érdekel, felszedek egy MissRibit, szórakozok vele és kész, majd jön a másik. Ezek miatt meg jönnek itt az olyan kérdések, hogy van még normális fiú/lány.
2017. aug. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves #6-os válaszoló! Teljesen igazad van abban, amit mondtál, teljesen jogos. De en nem kérkedtem ezzel, és pontosan tudom, mi az intelligencia fogalma. Tudom, hogy nem attól intelligens valaki, mert jól megy a tanulás, ilyenek, hanem attól, ha értelmes. Tudnek mondani példát is olyanra, aki okos, nagyon okos, de amúgy egy nulla.


Es bár nem ismersz engem személyesen, és teljesen jogos, ha így ismeretlenben azt állítod, hogy ezzel csak fényezés magam, de en tényleg intelligens volnék értelem terén is. Es nem érzem magam felsőbbrsndűnek emiatt, csak azért mondtam, hogy erzekeltessem, hogy azért azoknál a lányoknál valóban "jobb vagyok". Nem a felsőbbrendűségre gondolok, úgy értem, a fiúknál én jobban imponálhatnék, mint egy segghülye ribi. Belső értékekben.


De köszönöm, hogy válaszoltál. :)

2017. aug. 13. 01:15
 8/17 anonim ***** válasza:

gomez nem szép.


Egy év múlva legális leszel, akkor érdekelni fogsz. :D

2017. aug. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Azt vettem észre, hogy az általad normálisnak leirt lányoknak a magas, helyes, kigyúrt bunkó srácok kellenek, a rendes srácok mehetnek a levesbe.

Amúgy nem vall nagy intelligenciara az, hogy valakit az öltözködése alapján elitelsz. Ismerek plazacica csajt, teljesen normális, csak kapcsolatra nem kéne.

17/F

2017. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 ki beszél itt oltozkodesrol? En csak a sminket említettem, de nem amiatt itelendoek el, hanem az "első csoport" belső tulajdonságai miatt.
2017. aug. 13. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!