Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Mi az amit eloszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mi az amit eloszor megneztek egy lanyban?

Figyelt kérdés
Kulso, belso mennyire szamit es mi kesztet arra titeket hogy baratkozzatok veluk vagy udvaroljatok nekik? Es a visszahuzodo fiuknal hohy van ez?!

2017. aug. 13. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első benyomást a külső adja, csúnya lányokhoz nem megyünk csak úgy oda. Nem kell modellnek lenni, de valamekkora igénye legyen mindenkinek magára. Ha már odamentünk valakihez, akkor - ha nem csak aznapra kell - számít, hogy legyen értelmes, legyen valamennyire vevő a humorra és ne legyen bunkó.
2017. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszi! :)
2017. aug. 13. 11:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az arca, ha az gyönyörű, akkor az alakja szinte mindegy. Imádom a széles mosolyú lányokat. :3
2017. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Át arcát meg a testét de szerintem a belső fontosabb


15F

2017. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat! Igazabol a legtobb csaj azt hiszi h nm szolitjak meg a fiuk vagy nem tetszenek a fiuknak ha egy kicsit ducik pedig szep az arcuk s ha ezt mondjak a fiuk h szep arccal mindegy akkor az nagyon jo. :)
2017. aug. 13. 14:45
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Mindegyik számít, a belső egy picit fontosabb. De nyilván ronda lányhoz nem megyünk oda.

Egyébként nekem sincs különleges elvárásom, az átlagos lányok jönnek be. Ne legyen rajta 1 kg smink, meg 50kg felesleg, de ne is legyen csont sovány :D Nekem a szemüveges lányok nagyon nem jönnek be, de más ilyen baromságom nincs.

Aztán innentől a belső a fontos, nyilván legyen értelmes, lehessen vele beszélgetni, az is előny, ha van humora. Külön értékelem, ha nem csak én poénkodok mellette, ő meg nevet rajta, hanem néha ő is elsüt egy-egy poént.

Random lányokhoz én sem szoktam odamenni, nem tudom ez már visszahúzódónak számít-e :D Ha suliban, munkahelyen, buliban valahogy egymásba botlunk, váltunk pár szót egymással, és a fent említett külső kritériumoknak megfelel, akkor szivesen beszélgetek vele többet is. Ha a belső tulajdonságai is hasonlítanak a leírtakhoz, akkor felvetem hogy összefuthatnánk esetleg máskor is majd stb.

Az se gond, hogy ha a lány kérdez rá, vagy ő hív el valahova, ha neki előbb leesik hogy lehet köztünk valami :D Nekem igazából úgy a legjobb, ha mindketten kezdeményezünk, egyikünk elhívja a másikat valahova, de már a másik fél mondja meg, hogy hova menjünk, mikor, vagy mit csináljunk. Az se jön be, ha mindent a lány intéz, de az sem, ha mindent nekem kell csinálni.


Aki nagyon visszahúzódó, neki gondolom az elején fontos az, hogy a lány kezdeményezzen, és ő csináljon mindent, de nyilván idővel a fiu is megnyílik és egyre kezdeményezőbb lesz.


Én valahol a kettő között vagyok, egyáltalán nem vagyok egy középpontban lévő srác, sőt, nem is szeretem a feltűnést, a figyelmet. De szívesen ismerkedek, beszélgetek új emberekkel. Eleinte egy-két beszólással, aztán ha oldódik a feszültség, akkor beszélgetés.

De nekem kell valami támpont hogy elkezdjem, ha áll egy szép lány a buszmegállóban oda nem mennék leszólítani :D De ha pl. közel lennék hozzá, és leejtene valamit, odasietnék, felvenném neki, majd megkérdezném melyik busszal megy és hova. Innentől már lehet beszélgetni :D

Ugyan így, pl egy koncerten, egy bulizó lányhoz nem megyek oda csak úgy leszólítani. De ha van valami alkalom rá, pl. venni szeretne valamit, de nincs nála elég pénz, felajánlom, hogy majd én meghívom. Ilyenkor már váltottunk 2 szót, utána már megkérdezem hogy hívják, honnan jött, és megint csak lehet beszélgetni :D 17/F

2017. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

A #6-nak pacsi !

Azonos véleménnyel vagyok vele.

18/f

2017. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha a külsőtt tekinvsik akkor, elsőnek nyaktól felfelé, kezdem haja, ajka, széllök, orr, és számomra a legfontosabb a szemei.

Majd jön a böre, én a nagyátlaggal különbben, a világosabb börtön szerettem.

Majd jön a magassága, én a kis alacsonyabb lányokat szerettem ( a 155-165cm között )

Majd csak utoljára jönnek az idomok mint a feneke,mellei,combja,dereka, Nálam ez nem igen számit, néha csak hónapok után jövökrá hogy,jahh tényleg ennek van mindene amire elvileg szükségem van hogy ájon a pajszer (elnézést a kifejezésére)

Meg sokaknak undorító módra a kissé mellek jönnek be.

A testsúly az jó formán mellékes. Na jó nem, ne legyen nádszál, se mamutfenyő vékony. Az az ideális ha van neki egy kis hasa de csak ép hogy csak. Tudjátok ilyen szép kis domb.

A szemüveg,protko,pirszingek..stb nem zavarnak. Kivéve a Hipszter szemüveg, abból elegem van.



A viszont a belső az egyik legfontosabb, hisz az intelligens az egyik legfontosabb sexyibb dolog a világon. Meg legyen felszabadult, de még is hölgy

2017. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 én vagyok.

Dixlexiám van

2017. aug. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Sok év távlatából visszatekintve nekem úgy tűnik, mindig az összhatás volt igazán mérvadó. A visszahúzódó fiúk pedig ugyanúgy a csajokban látták saját sikertelenségük okát, mint ma.
2017. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!