Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha egy buliban valakit így látnák?

Figyelt kérdés
Pénteken elmentem bulizni a barátaimmal és kicsit többet ittam és állítólag olyan részeg voltam, hogy egész éjjel ismetetlenekkel táncoltam, énekeltem, felmásztam a bárpultra és ott táncoltam. Odamentem egy srác hoz és random beleittam az utalás. Semmire nem emlékszem. Ott volt a fiú aki tetszik és azt mondták smároltam vele de ha ennek a fele is igaz akkor nagyon gáz nem? 19L
2017. aug. 20. 20:57
 1/7 A kérdező kommentje:
*beleittam az italába
2017. aug. 20. 20:58
 2/7 DollarDog ***** válasza:

Vagy igaz vagy nem! Én tettem már 1x-2x próbát ilyen téren! Emlékeztem az estére de a haverok próbáltak bemesélni extrém dolgokat! :D

Lehet itt is ez a szitu! Ha pedig nem akkor te ítéled meg hogy gáz vagy sem! Részegen mindenki tesz gáz dolgokat! Én pl volt hogy bealudtam a trafóház tetején,bele rókáztam a sátramba,befeküdtem a sütőbe és még 1-2 cuki dolog! :D

2017. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsoval egyetértek, neztem az ablakbol es tenyleg odament .mellesleg puszi a popodra ._.

Buliban ? Szórakozóhelyen vagy hazibuliban? En nem szeretem a reszeg embereket sajnos mert rossz elmenyeim vannak veluk kkapcsolatosan meg en is eleg hulyen viselkedtem mikor anno ittam

2017. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát kérlek meg ne haragudj, de én ku.rva jót szorakoztam volna a táncodon:D
2017. aug. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem bántásból, de azt, hogy egy utolsó ribi vagy. :D
2017. aug. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos elég sok ilyet láttam .És volt hogy az én kiszemeltem jött oda hozzám smárolni de nem engedtem neki mert undorodtam tole ahogy rendesen leakart szopni mindenki előtt akár. Azótta is szégyelli magát előttem :D Az alkohol rossz :D

17 fiú

2017. aug. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy kicsit ciki, de nagyrészt inkább veszélyes.

Reméljük nem készültek rólad olyan fotók/felvételek, amivel általában csak fenyegetni/zsarolni szoktak embereket.

Legközelebb figyelj egy kicsit jobban magadra, inkább ne igyál annyit.

Mondom én ezt 16 éves fejjel, én sosem fogok ilyet csinálni, ezt tudom magamról.

2017. aug. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!