Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hol ismerkedtetek össze a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol ismerkedtetek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Vagy hol akarsz összeismerkedni valakivel? Hova jársz csajozni/fiúzni?
2017. aug. 23. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Belenéztem a tükörbe.. Azóta nem szabadulok tőle, hallod még a fogmosáshoz is bejön utánam a fürdőbe, én mondom neked, para, dobnom kellene
2017. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Csak úgy kinőtt a csuklómból még magzatkoromban, hamar összebarátkoztunk.
2017. aug. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Stark2000 ***** válasza:

Volt párommal egy kisebb "bulin" találkoztam elsőnek.

Unokatesóm - unokatesóm lány(!) - barátnője volt, később az enyém lett. :D Bulit nem úgy kell elképzelni, mint egy manapság jól ismert bulit ahol szól a minimal. Inkább falunapnak nevezném, nem is bulinak. Ott nem beszélgettem vele, csak később facen.


Válaszolva a többi kérdésre is: nem tudom. Nem számít, hol ismerkedek meg a jövőbeli barátnőmmel. A bulikat mondjuk kerülném, de kit érdekel, ha normális, aranyos, intelligens, érett, hűséges és tud szeretni? Most pl. snapchaten ismerkedtem meg egy Angliában élő lánnyal. Nagyon aranyos, intelligens és érett. Eléggé sok dologban hasonlítunk, de hát.. Sajnos Anglia messze van. :D Csajozni pedig sehova nem járok. Azt mondják, hogyha nem keresed a kapcsolatot akkor talál meg (pontosabban akkor, amikor nem számítasz rá). Szóval.. majd lesz valami.

2017. aug. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gimiben olyan szeptember vége felé, amikor össze lettünk vonva a másik osztállyal és egy csoportba kerültünk :D

Csajozni meg fiúzni leginkább bulikban lehet, kérdező.

2017. aug. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Joerious válasza:
Csajozni, fiúzni bárhol lehet ha elég nagy az önbizalmad.
2017. aug. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

7 barátnőm volt.


1. eggyel alattam járt suliban, buszon kezdtünk el valahogy beszélgetni, talán utána vittem a bérletét, mert leejtette.


2. osztálytársam volt (soha többé)


3. szomszédcsaj unokatesója, 1 kis iszogatáson ismertük meg egymást.


4. Egy balatoni táborban, egy csapatba osztottak minket.


5. Baráti kocsmázás, évfolyamtársunk barátnője.


6. Felvettek az egyetemre, és rámírt 1 csaj a csoportból sulikezdés előtt, hogy lenne 1-2 kérdése a beiratkozással, gólyatábor stb kapcsolatban, ebből lett.


7. Instagramon bekövetett, likeolta minden képem, bejelölt facen, én meg írtam neki. (eredetileg azzal a szándékkal jelölt, hogy szórakozik velem, csak aztán megismert, és belémesett.


Ennyi.


20F (jelenleg szingli)

2017. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es milyen eredeti vagy...
2017. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!