Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most johetnek azok akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most johetnek azok akik szeretnek kiosztani idiota embereket! Tudnatok jo es hatasos szoveget?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok most leszek 11. Tehat az egyik osztalytarsam 2 eve ismerem. Van 2 legjobb baratom egy fiu es egy lany akiket 11 eve ismerek. De ez a lany akit csak 2 eve...akarhova megyek barkivel talalkozok feltekeny hogy miert nem vele megyek miert nem vele voltam...es elmentem egyszer egy buliba masik osztalytarsamhoz es nagyon jol ereztem magam..nem az hogy orulne neki hanem meg felhaborodott hogy nem vele voltam. Tehat csak magara gondol. Mindenkibe es mindbe belekot es mar szinte senkije sincs. Nagy dumaja van es nagy szajjal magyarazza nekem hogy en milyen rossz barat vagyok..es valahogy oszinten a pofajaba kene mondani egy hatasos szoveget..en probalkoztam kevesebb sikerrel..tudom hagynom kene de az ilyen bekepzelt embernek megakarom mondani a magamet hogy eszhez terjen:D nehogymar az en eletemrol o dontson.
2017. aug. 23. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a gyengepontja? Személyes problémái? Egy hatásos kiosztáshoz tudni kell ezeket.
2017. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kemény szöveget én szívesen írok, de ahhoz tényleg kéne némi háttérinfó. Ha nem akarod nyilvánosan kiírni az ilyesmit, küldheted privátban, hamar meglesz a kiosztás. :D
2017. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert megnezhetned miert. Ugy oszd ki, hogy rajojjon hol hibazott, ne tegyel neki rosszat. :)
2017. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze nem az van hogy rosszat akarok, csak nembirom elviselni az arrogáns es bekepzelt stilusat:D kuldom a privatokat:)varom az oltasokat:D
2017. aug. 23. 21:48
 5/5 anonim ***** válasza:
2 szó ami mindent elmond k***a anyukád
2017. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!