Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, barátságnál többet is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, barátságnál többet is el tudtok képzelni egy olyannal, akit ti cukinak/aranyosnak tartotok?

Figyelt kérdés
Kedves odafigyelő vagyok, sokszor modják, hohy de cuki, de aranyos vagyok... Én nem szeretem ezeket a "dícséreteket", de nincs mit tenni, én ilyen vagyok. Ezzel gondolom le is írom magam, hogy többet érhessek el náluk.

2017. aug. 24. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:

én pl nem...

akire azt mondom hogy cuki, azt csak egy sima barátnak tekintem

22L

2017. aug. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kinézetre cuki/aranyos akkor igen.

Ha csak viselkedésre mondom akkor viszont nem. (Értsd: friendzone) De ez nagyon személyiség függő.

2017. aug. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező a téves közhiedelemmel ellentétben nem a lány rakja be a fiút barátzónába, hanem a fiú saját magát. Persze a lány mondja ki, hogy "legyünk csak barátok". A fiú pedig szomorúan jóváhagyja. Itt a hiba.

Meg ott a hiba, hogy - általában - a lányok azt hiszik férfi és nő között létezhet igazi barátság. Pedig, ha egészséges, hetero emberekről beszélünk, akkor csak Karinthyt tudnám idézni.

"Lehet-e barátság férfi és nő között, és ha igen, miért nem?"

2017. aug. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam. Kösz a választ.
2017. aug. 24. 06:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!