Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lehet, hogy tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ékszerteknős kérdése:

Mit tegyek? Lehet, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Iden kezdem videken a gimnaziumot. Multheten volt a golyatabor, egy fiatal ferfi osztalyfonokom lett. Miota vege a golyatabornak, vagy talan mar kozben is, ha a tanarra gondoltam mindig mosolyogtam, gorcsbe randult a gyomrom es a szivem tenyleg gyorsabban vert. A tabor ideje alatt is probaltam a kedveben jarni, miota vege, folyton az ofom jar az eszemben. Kerlek segitsetek nekem!!! Nagyon ketsegbe vagyok esve! Ilyen nem tortenhet meg velem! Nyugtassatok meg, hogy nem komoly, masnal is volt ilyen, es ez nem a vilag vege!

CSAK NORMALIS VALASZOKAT KEREK, LEGYSZIVES!!!


15/L



2017. aug. 25. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Szerintem mással is volt már ilyen, de ne hagyj az ilyen gondolatoknak teret.
2017. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1/1-es. Az a baj, hogy egesz nap rajta gondolkozom es visszajatszom a mosolyait, ahogy ramnez, ahogy beszel velem...
2017. aug. 25. 15:31




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!