Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szándékosan szivat engem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szándékosan szivat engem a facebook?

Figyelt kérdés
Barátnőm tavaly szeptember 9-én szakított velem.De így mindent tartalmat közös képeket értek én facebookon nem töröltem de láthatatlanná tettem tehát csak én tudom meg nézni.Van a facebbokonak ez a hülye vissza emlékezi dolga az el múlt évekre és dobál fel értesítéseket.Nah én ezt már számtalanszor kikapcsoltam hogy ne dobáljon fel főleg ne exemről.Most mikor fel lépek facre mi fogad a pofámba nyomja azokat a képeket amit tavaly ezen a napon csináltunk.Amin épp csókot ad meg ölelget stb.. ez eléggé fájt ekkor még nem tudtam hogy 2 hét múlva vége lesz a kapcsolatunknak és önfeleten boldog voltam.Ettől még a sírás is most el fogott ettől hogy ezt látnom kellet.Én próbálok tovább lépni mindent meg tettem meg teszek ami csak tőlem telik de soha semmi nem volt még ennyire nehéz az életemben mint az ő el vesztése számomra ő volt a minden.2 évet dobott el csak úgy és ez a két év amit együtt töltöttünk életem legszebb és legboldogabb időszaka volt.Félek hogy már sosem fogom magam túl tenni rajta.Az az űr amit maga után hagyott nem tűnt el mai napig. Főleg ha ez a f....szom facebook ilyeneket nyom a számba.Hát ez marha jól esett komolyan mondom.

2017. aug. 25. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo mark cukkkkkkerberg vagyok a facebooktol es igen valoban szandekosan szopatjuk ont, kerem legyen meg egy kicsit turelmes , hamarosan vegeter a szopatas es megyunk mast zargatni.

Megertest koszonom

Udvozkettel: Mark Cukkkkkkerberg

2017. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Töröld ki a képeket és nem fogja feldobni. Ilyen egyszerű.
2017. aug. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Latod ezert nem kell feltolteni facere az ilyeneket.
2017. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem értelek. miért nem törölted le azokat a képeket?
2017. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!