Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A bnőm bemutatott egy hete a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm bemutatott egy hete a szüleinek és az a baj, hogy az apja nem tudom mit gondol rólam. Pedig nagyon bejön nekem. Apukák! Mit gondoljátok arról ha a lányotok barátja felajánlaná hogy járjatok? Belemennétek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy értem. Férfi vagy, és a barátnőd apja annyira megtetszett, hogy inkább már vele akarsz járni?
2017. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de a bnőmet is szeretném megtartani. Célozgattam a bnőmnek, azt mondta benne lenne egy hármasban, de hátha rosszul jön le az h berakom az apjának.
2017. aug. 25. 17:36
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Ugye ez nem komoly. :D
2017. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Maradj a barátnőd mellett.
2017. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem adhatnál egy esélyt az apjának. ☺️
2017. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez aztán a fordulat.
2017. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na errol minimum egy konyvet lehetne irni :D itt mrg csak 4:29 van, de egybol nem vagyok almos :D nem hiszem, hogy az apja benne lenne. Vagyis remelem xd
2017. aug. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!