Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gólyatáborban megismerkedtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gólyatáborban megismerkedtem egy fiúval. Beszélgettünk, elmondta a nevét, bejelöltem fb-n. Tegnap ráköszöntem, visszaköszönt, megkérdeztem, hogy van, de nem látta és nem is ír vissza. Miért?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Mert még azóta nem volt fent?

A mai világban ha valaki nem 0-24 a facebookon lóg már rögtön kattos idióta lesz vagy pedig az jön le, hogy nem érdeklik az emberek...... Istenem az élet nem a kibas*ott facebookon van hanem odakint...

2017. aug. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért, azt gondoltad volna h azonnal fog válaszolni? Mivan ha nem nagyon facebookozik, hanem van jobb elfoglaltsága is?
2017. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam, hogy ez így jöjjön le, a messenger úgy írta volt fent azóta
2017. aug. 26. 15:11
 4/5 anonim válasza:
Tragéééddiaa!
2017. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagy Gt utan. Aki rendesen megelj es nem komuves csaladbol szarmazik, annak 1-2 nap a masnaposaag. Vagy altalaban ezutan koltoznek fel a koliba/albiba :D nyugi
2017. aug. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!