Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamar továbbléptem, akkor nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamar továbbléptem, akkor nem is szerettem?

Figyelt kérdés
A barátommal három hónapig voltunk együtt aztán szakított velem. Persze sírtam párszor, de annyira nem viselt meg az egész. És pár nappal utána már újra "visszaflörtöltem" fiúknak. Most akkor nem is szerettem őt? Mert amikor jártunk úgy éreztem fontos nekem, de utólag nem hiányzik annyira. 15/L

2017. aug. 27. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az a 3 hónap... Pár napig, hétig elszomorít, de ha nem alakult ki erös kötelék, akkor elmúlik (nem mindenkinél, ez személyfüggö). Olyan kötelék ami tényleg összeköt az évek alatt alakul ki, és csak úgy nem dobják el a másikat, csak megcsalás, stb esetén, vagy ha megromlik a kapcsolat, amit meg lehetne oldani, de lehet lelkileg lemerült egyikük, vagy nem is akarják. Pedig megoldható.
2017. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
10honapig voltam a kapcsolatban. Szerelmes voltam. De a szakitas estejen mar massal smaroltam. En sajnos igy tudom feldolgozni ha ugymond bizonyitekot kapok ra h jo vagyok. Utana vegig bogtem az est hatralevo reszet. Nekem igy sikerul tovabb lepnem. Egyenfuggo;)
2017. aug. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat;))
2017. aug. 29. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!