Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, lehet ennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehet ennek jövője?

Figyelt kérdés

Én 17 éves vagyok Magyarországról,

2 hónapja megismertem egy olasz srácot egy nyelvtanulós oldalon, ő 23


Azóta minden nap chatelünk, és megkedveltük egymást


Szerintetek lehet ennek jövője? (Korkülönbség, távolság miatt) ja és annyi hogy nekem az az álmom hogy Olaszban éljek egyszer



2017. aug. 28. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon kicsi rá az esély, hogy lesz belőle valami.
2017. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg magadhoz, aztán meglátod, hogy reagál. Te egylőre ne menj!
2017. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
19%
Olaszországban aszály van, és kínlódnak a menekülthullámmal...
2017. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

"Olaszországban aszály van, és kínlódnak a menekülthullámmal..."



LOL :D igen, tömegével vándorolnak be az olaszok hozzánk, és nem a magyarok húznak nyugatra. logikus érvelés

2017. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nos, egy MMORPG játékon keresztül ismertem meg egy párt, akik úgy a játékban összejöttek. Mármint szerelmesekként viselkedtek, de nem találkoztak. A pasi Írországban élt, a csajszi Malajziában. Kb. 2012-ben "jöttek össze." Én is azt hittem, hogy csak annyi lesz a kapcsolat, hogy a csajszi lehúzza játékon belül a pasit... Erre az utóbbi félévben rengeteg közös képet töltöttek fel Facebook-ra, ahol együtt vannak fizikailag is. Egymás mellett, akár otthon, akár étteremben. Csodálkoztam... :D


Szóval bármi lehet. Az viszont biztos, hogy az utazás drága, sok időt elvesz, és ha oda akarsz költözni, akkor fel kell adnod az itteni életedet. Nagyon ritkán látod majd a családodat, barátaidat.


Az viszont biztos, hogy első alkalommal nem én utaznék, hanem neki kellene jönnie. Ha már párszor volt nálatok, és kölcsönös a szimpátia, azután mehetsz te is fiatal lányként.


21/L

2017. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt senki nem jövendőmondó legjobb tudomásom szerint. Talán van jövője, talán nincs. Az esély viszonylag kicsi rá, de összességében csak rajtatok múlik.
2017. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mondta hogy o is kedvel engem es egyszer szeretne talalkozni


Aranyos dolgokat is ir/mond

2017. aug. 28. 13:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezeket udvariasságból is mondhatta. Mi a foglalkozása?
2017. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem abbol mondta, ha ugy lenne nem mondta volna azokat amiket


Jogot tanul az egyetemen

2017. aug. 28. 17:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy "durván" fog hangzani és sajnálom, de ez az igazság: Ez NEM egy mese! Ne fűzz túl sok reményt ehhez, mivel ritkán jönnek be.

Inkább személyesen ismerkedj és személyesen is folytasd azt.

Természetesen nem azt mondom, hogy lehetetlen, de kicsi rá az esély. Hogyha tényleg szeretitek egymást, és kitartóan "küzdötök", akkor lehet jövője, de ez macerás dolog és nem gondolnám, hogy van értelme.

2017. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!