Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak a barátomnak szülina...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

Ő F/17 (lesz), én L/16 vagyok, és igazából még nagyon friss a dolog, kb. másfél-2 hónapja tart ez az egész, de szerintem természetes, hogy valamit adok neki. Viszont hogy mit, azzal kapcsolatban elég tanácstalan vagyok, úgyhogy minden ötletet előre is köszönök. Leírok pár dolgot róla, gondolom az segít.

Szóval a srác eléggé ilyen társaság közepe típus, rengeteget jár el a barátaival kajálni meg bulizni meg ilyesmi. Sose ismerné be, de fontos neki az öltözködés, rengeteg cuccot rendel, és mivel meglehetősen gazdagok az a típus, akinek természetessé vált, hogy levi's meg hilfiger pólókban alszik & kb a felmosórongyuk is valami márkacucc. Szeret biciklizni és most elvileg kézizni fog idéntől, olyan zenét hallgat mint g-eazy meg travis scott és (nem is értem hogyan) punnany massif. Könyv szerintem egy pár éve biztos nem volt a kezében, de szépen rajzol, amugy meg az a srác aki egész nap mémeket olvas és oszt meg. Szemüveges, a haja teljesen mindegy neki (mekkora hülyeségeket leírok már jó ég). Ennyi szerintem kb akkor. Tényleg nagyon köszi minden választ!:)


2017. szept. 3. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

"egész nap mémeket olvas és oszt meg" kifogtad a legjobbat:(

Mennyi a kereted rá amúgy? Az sem mindegy annyira. :D

2017. szept. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!