Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesen 14 evessel lenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen 14 evessel lenni beteges?

Figyelt kérdés

Igen vagy nem?

Fejtsd is ki kérlek.


2017. szept. 7. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon határeset. Pont az, hogyha 19 lennél, már nem. Ez sok mindenen múlik, nekem neccesnek tűnik, de ha normálisak vagytok és tudsz rá várni, akkor működhet.
2017. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
31%
Sztem nem mivel a kor az csak egy szam ha a fiu es a lany ugyan azt szeretnek akkor semmi gond nincs akkor van gond ha pl az idosebb tobbet akar de a fiatalabb nem akar egy csoknal tobbet (sajat velemeny)
2017. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem és mivan ha a lány akaratoskodik hogy feküdjek le vele?

Belül egy hang azt mondja ne tegyem mert hát mégis még csak 14 viszont emiatt elveszíteni sem akarom és igen ezt mondtam neki de azt mondja nem zavarja semmi, és csinálni akarja.

2017. szept. 7. 23:26
 4/12 anonim válasza:
100%
Ha mindkettem szeretnetek es a lany van annyira tapasztalt akkor lehet rola szo de ha nem akarjatok mindketten bele ne kezdjetek mer megfogjatok banni es mar vissza nem tudjatok csinalni.
2017. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Liliomtiprás határa. Láttunk már furcsábbat is. Az tény hogy én 20 évesen 18 éven alulival nem kezdenék ki, de nem akarok pálcát törni senki feje fölött, ha neked oké akkor legyen oké. Ha vele akarsz lenni, akkor ne érdekeljen mások véleménye. Hozzáteszem a tény hogy felmerült benned a kérdés, hogy beteges-e, azt sugallja hogy szerinted is beteges. Csak egy tipp: Keress szerintem idősebbet ha zavar a kor.
2017. szept. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
NEIN!!!
2017. szept. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha akaratoskodi, akkor meg mire varsz? Tedd meg, fekudj le vele. Szvsz ha nem teszed meg biztos ott fog hagyni...
2017. szept. 8. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha bejön bejön, beszéltem már értelmesebb 14 évessel és hülye 18 évessel is, 4 év simán belefér.
2017. szept. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Márics Attila ***** válasza:
25%
Igen, beteges.
2017. szept. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Márics Attila ***** válasza:
0%
Aki azt írja normális az gondolkodjon el a szegényes értelmi képességein.
2017. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!