Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, és még szűz....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, és még szűz. Szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés
Van bennem sok-sok gátlás, egyfelől a külsőm miatt, hiszen szeplős vagyok és vörös hajú, de emellett magas és sportos is vagyok. Félek a lányoktól, nem merek velük ismerkedni, és még nem érzem hogy készen állnék a szexre, de az osztályban már az összes srác elvesztette a szüzességét. Szerintetek is jobb mihamarabb túlesni rajta?
2017. szept. 10. 19:17
1 2
 1/12 Heart of Darkness válasza:
Nem
2017. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Előbb tanulj meg olvasni!!!

Mit keresel itt, ha nem vagy még 18 éves?

2017. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ha annyira zavar, mondd azt hogy már te is túlvagy rajta, hidd el, rajtad kívül igazábol senkit se érdekel..
2017. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2017. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ja..kit érdekel. én 20 évesen dugtam először, meg utoljára is..de már 15 évesen is azt hazudtam hogy túl vagyok rajta :D Ha ennyire számít az emberek véleménye, akkor hazudj nagyobbat, mint ők és akkor te leszel a király
2017. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam 19 évesen semmi, ha ez megnyugtat xD
2017. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik olyan 17 éves lány, aki kifejezetten örül, ha a szerelme nem feküdt még össze senkivel, pláne nem menőségből. Ha nem érzed úgy, hogy készen állnál, semmiképp ne erőltesd a témát, majd jön az érzés magatól.
2017. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Igaz, én lány vagyok, de még én sem állok készen a szexre meg magára a párkapcsolatra sem. Valószínűleg későn érők vagyunk.:D
2017. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ciki ha engem totál nem érdekel hogy még nem farkoltak meg?
2017. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.
2017. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!