Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek fel egy fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek fel egy fiút sulikeringőre?

Figyelt kérdés
Nyolcadikban szokott lenni keringő az iskolában. Van egy srác akivel már vagy egy éve jóban vagyok és nagyon szeretnék vele táncolni de nemtudom hogy kérdezzem meg tőle vagy esetleg hogy érjem el leégésmentesen hogy ő kérjen fel. Segítsetek kérlek!

2017. szept. 11. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Odamész beszélgettek egyszer csak:

"öööhhmmm... tudod lesz ez a táncolós dolog és arra gondoltam, hogy táncolhatnál velem." Aztán odanyomsz még egy aranyos kis arcot.

Elsőre 101% hogy azzal mentegetőzik, hogy ő nem tud táncolni, de a keringő nem egy nehéz dolog, ha el tud járni egy csárdást akkor egy keringőt akárhol ellejt.

2017. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Kb.én így .pl.

... (a neve)

Akarsz táncolni ?

De ha szolidab vagy

.... szeretnél velem táncolni?

2017. szept. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett :D
2017. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WattacukorPufi válasza:

Csak kérdezd meg először, hogy fog e táncolni, vagy kérd meg egyik barátnődet, hogy kérdezze meg.

Velem is ez volt, ő azt mondta, hogy semmilyen pénzért sem fog táncolni. Elszomorodtam, de másnap megkérdeztem tőle, hogy "Nem akarsz velem táncolni?" ő azt mondta hogy aszik még rá egyet. Két nappal rá azt mondta hogy fog velem táncolni.

Mi azért hülyéskedve kérdeztük/beszéltük meg. Ha megkéred a barátnődet, hogy kérdezze meg akkor mond neki, hogy mondja az, hogy táncoltasson meg téged. A barátnőm meg csak kijelentette a táncpartnerének, hogy vele táncol és senki mással, punktum. Sok siker majd!

2017. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!