Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel mostanában elszórakozgattunk, mentek a kétértelmű poénok meg a bókok is szép számmal, persze mind az ő részéről. Felmerült még a múltkor egy találka, amire azt mondtam miért ne, persze részemről teljesen haveri alapon menne, viszont kezd kicsit furcsán viselkedni és félek, hogy talán félreértett... Segítsetek, milyen módon adhatnám a tudtára, hogy részemről ez nem több, mint haveri kapcsolat? Nem akarok nyers lenni és belátom, hogy hibáztam, de nem akartam megbántani senkit se.


És ha nagyon muszáj, tőlem dobálozhattok, hogy szemét vagyok, miért nem szögeztem le az elején, de valljuk be, elég furán nézne ki,ha mindenki egyből azzal indítana, hogy " bocsi nem vagy az esetem meg se próbálj kedves lenni és 7 méternél közelebb jönni". Xddd


Szóval értitek, kérlek adjatok valami használható tanácsot.😦


2017. szept. 18. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem könnyű eset, de nem is így kell közölni a dolgot, ahogy írtad. Ha nagyon látszik, hogy nyomul, megmondod neki: "Figyelj, nem akarlak bántani, de részemről ez a találkozó pusztán baráti, semmi több."

Normális férfiember ebből leveszi, hogy mi van. Lehet, rosszul fog esni neki, de ezerszer rosszabb, ha nincs tisztázva a dolog és abban a tudatban van, hogy szabad a pálya. Ha meg nem érti meg, vagy megsértődik rajta, akkor gyökér.

2017. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, remélem miharabb sikerül tisztázni.
2017. szept. 18. 21:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!