Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Ez most nem az a "beleszerettem a suli menő fiújába, vajon van esélyem?" Kérdés lesz nyugi. A helyzet az, hogy tényleg van a sztoriban egy népszerű srác és egy nem nyomi, inkább átlagosnak mondható lány(én) 9 éve ismerjük egymást, mert osztálytársak voltunk régen, de a gimit is ugyanott folytattuk (most csak közös óráink vannak) Nekem őszíntén soha sem jött be, mert elismerem, hogy jól néz ki külsőleg, de belsőleg számomra nagyon taszító. Kisebb korunkban állandóan szemétkedett velem és ez akkoriban nagyon le is vett az önbizalmamból. Szóval lehet emiatt is könyveltem el magamban egy nagy bunkónak. Most viszont már 16 évesek vagyunk, eltelt néhány év és van, ami változott, van, ami nem. Ő még mindig népszerű és én még mindig nem. A lényeg, hogy ebben az évben elkezdett velem jófejkedni (erre még sosem volt példa) Talán már kedvességnek, vagy esetleg bókolásnak is mondhatnám, amit csinál. Mondok példát. Az órán párban kellett dolgozni. A csoportban 14en vagyunk, szóval mindenkinek van úgymond párja. Kivéve neki meg nekem, mert egyikünknek sincs azon az órán olyan ember, akivel szivesen ülne. A tanár mondta, hogy legyen mindenki párban, erre a fiú hátra fordult hozzám és szólt, hogy legyünk együtt, üljek oda. Erre két lány, akik nagyon tepernek utána elkezdték mondani, hogy ők akarnak oda ülni. Én nem mondtam semmit, mert felőlem üljenek, nekem mindegy kivel vagyok. De erre a fiú megrázta a fejét és azt mondta, hogy biztos nem, és továbbra is mosolyogva nézett és várta, hogy menjek oda. Meg szünetekben is észreveszem, hogy néz miközben a barátaival beszél és őszíntén ez kezd zavarni, mert én tisztában vagyok vele, hogy nem tetszem neki és nem is szeretnék, mert az ilyen fiúkkal csak a baj van. De megkérdezni sem tudnám, hogy miért kedves mostanában ennyire, amikor régen annyira utált.

Bocsi, ha nagyon hosszú lett, de még így sem írtam le mindent. :) 16/L



2017. szept. 20. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Megtudhatnam a keresztneved? Lehet ismerlek(nyugi lany vagyok ugyhogy nem vagyok az a srac akirol szo van)
2017. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tetszel neki!!!!
2017. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!