Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják mindig, hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják mindig, hogy az alacsony lányok ilyen aranyosak meg olyan cukik?

Figyelt kérdés
Magasakról sose hallani semmit.
2017. szept. 20. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fiúk átlagmagassága nagyobb, mint a lányoké, és az már néha furcsa tud lenni, ha egy lány ugyanannyira, vagy magasabb, mint egy fiú. Nem arról van szó, hogy ők nem aranyosak, csak róluk inkább az jut eszébe az embernek, hogy nagyon határozott, erőteljes. Legalábbis szerintem.
2017. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Kisebbek fiatalabbak könnyebb hülyíteni őket ilyen gyerekes dumával . Ülve pedig könnyebb cumiztatni őket . Magasabbak kihívás ami koppanással is járhat .
2017. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:/
2017. szept. 20. 19:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert akkorák, mint egy kertitörpe, és az "cuki".
2017. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az alacsonyak meg mindig mindjak h jo lenne magasnak lenni...
2017. szept. 20. 19:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Nee, akinek én udvarolok az magas és ő is cuki :3
2017. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk pont a párom magasabb. Ő mindig azt mondja, hogy cuki a törpeségem meg imponál neki. Igaz a betegségem miatt vagyok alacsony, de ez tetszik neki és nekem ez a fontos.


21/F

2017. szept. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert férfiasabbnak érezzük mellettük magunkat. Egy alacsony lány törékenyebbnek hat, ami álltal kevésbé tudja megvédeni magát és így jobban rászorul a másik nem segítségére ellemben egy 2 ajtós szekrénnyel. Jó tudom elég sarkos példa, de így talán érzékelhető amit mondani akarok. Nekem pl bejön ha egy lány kicsi, pontosan ebből kifolyólag :D

19F

2017. szept. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezert vagyok szingli ??
2017. szept. 21. 17:30
 10/10 Racsni01 válasza:
100%
Nem, azért mert nincs barátod . . .
2017. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!