Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? 17/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 17/F

Figyelt kérdés
Van két lány, és biztosan tudom, hogy mindkettő belém van zúgva. Az egyik az egy nagyon jó barátom, már több mint 12 éve ismerem, és ő tényleg az egyik legjobb barátom. Mindig ott van nekem ha szükségem van rá, szívesen van velem, meg ilyenek. És ő is belém zúgott, régebben nekem se lett volna ellenemre vele egy kapcsolat, de aztán megtudtam, hogy a másik lánynak is bejövök, így megváltoztak a dolgok. A másik lányt csak 2 éve ismerem,de azóta nagyon jól kijövünk, és nagyon bírom a stílusát, és ezenfelül még jól is néz ki. A kérdésem az lenne, hogy hogyan mondjam meg a barátomnak, ha a másikat választom? Én szeretném, hogy ez a barátság megmaradjon. Vagy, ti melyiket választanátok a helyemben?

2017. szept. 20. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jól kifogtad. Az ilyen esetekben általában nem marad meg a barátság legalábbis eléggé megromlik. Beszéld meg vele és mondd neki hogy szereted barátként és nem akarod elveszíteni, de nem érzel úgy iránta semmit. Nem garantált hogy jól jössz ki belőle. Azt is számításba kell venned, hogy ha összejössz a másik lánnyal akkor elveszítheted az előzőt és ha szakítasz vele vagy szétmentek akkor "senkid" nem marad. Azért sok szerencsét :)
2017. szept. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Igen, ez nem a legjobb dolog...

Sajnos igaza van az 1. Válaszolónak. En ha a helyedben lennék, húznám a dolgokat. De ezzel sem biztos, hogy előre jutsz... :/

2017. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor nincs olyan módszer, amivel megtarthatnám a barátságunkat?
2017. szept. 21. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nincs. Max ha nem jössz össze se vele se a másik lánnyal.
2017. szept. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!