Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? ( ( ( () ) ) )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? ( ( ( () ) ) )

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki tetszik és egy iskolába járunk.

Én ott állok a folyosón a falnak támaszkodva a hátammal.

És amikor elment előttem én feltűnően néztem, és ő észre is vette, és amikor előttem ment el akkor visszanézett rám , a feje alig fordult felém. Olyan volt mintha a lábamat nézte volna. Ez mit jelenthet?



2017. szept. 23. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy a hátadat nem tudta nézni a fal miatt.
2017. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van szeme így bárkit vagy bármit nézhet.. Azt amit akar.. Azt a testrészt amit csak szeretne.. Amíg nem ismeritek egymást,amíg nem beszélgettetek addig semmi sem biztos. "Egyszóval" nem jelent az még semmi extrát
2017. szept. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Ez nyílvánvalóan nem az agyában lefolyt biokémiai reakciót jelenti, amit akár szerelem(kezdemény)nek is nevezhetünk, de valószínűleg azt sem hogy nem vetted észre azt, hogy a mondatom 2. szava helyesírásilag helytelen.
2017. szept. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 Az első 'hogy' előtt hiányzik a vessző!
2017. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Xdd ha valaki rád néz akkor mar azt hiszed hogy beléd van esve és szerelmes halálosan vagy mi?! 😂😂👏
2017. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni,hogy mindig nézni szokott, múltkor amikor jött felém akkor mosolygott is rám.
2017. szept. 23. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kereste veled a szemkontaktust,vagy azér', mert nem érdekled, vagy azért sütötte le a szemét, mert szégyellős. Vagy esetleg csekkolni akart mégegyszer, hogy milyen pasi vagy, aztán mondjuk meggondolta magát.
2017. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Lehet,hogy megijedt,hogy mégse kéne fullba rádnézni; vagy azért mert könnyedén zavarba jövős, vagy azért, mert nem érdekled, vagy pont azért, mert érdekled, vagy még maga sem tudja pontosan, adott esetben érez irányodba valami furát, szokatlant, amit még magának se tud megmagyarázni.
2017. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#4 Francosfranc! Hogy mik vannak! :D
2017. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!