Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszenek az enyhén szeplős, alacsony lányok?

Figyelt kérdés
157cm vagyok.

2017. szept. 27. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosak vagytok, az biztos.
2017. szept. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ízlése,ezért is lesz minden válasz más.Valakinek pont az olyanok az "álom" csaj,amilyen te vagy,de valakinek meg pont az "olyanok" nem jönnek be.És ez így van jól.Biztos,hogy van olyan akinek te vagy a tökéletes,csak meg kell találnod.De ha most álltalánosítani kéne,akkor a fiúknak beszoktak jönni az alacsony,szeplős lányok.(Saját vélemény)
2017. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
2017. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem igen. De csak akkor ha helyes.
2017. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be sem a szeplős, sem az alacsony lányok.

De ettől függetlenül biztos van olyan, akinek Te leszel az álom csaj :)

2017. szept. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán, de lehet tudnának meglepetést okozni. :)
2017. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Stark2000 ***** válasza:
Igen. :3 17F
2017. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ^^
2017. szept. 27. 17:40
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem igen, de mindenkinek más az ízlése, neked se pont ugyanazok a külső tulajdonságok tetszenek egy pasiban, amik a barátnőidet mozgatják.


arról nem is beszélve, hogy ezek csak külső tulajdonságok. persze az első benyomásnál sokat számítanak, de a belső tulajdonságok, közös téma, hasonló érdeklődés, hullámhossz, stb. sokkal fotnosabbak egy kapcsolatban, mint az, hogy ki hogy néz ki.

2017. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem ezek a dolgok a legfontosabbak számomra.Láttam már szeplős és alacsony bombázó csajt is.Meg magas szeplőtlen rondát is.
2017. okt. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!