Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha hiányzik hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha hiányzik hogy valaki megöleljen?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán szoktak megölelni és már hiányzik. Ez ellen mit lehet tenni?

15l



2017. szept. 29. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Ha éhes vagy, mit csinálsz? Eszel.

Ha ölelés kell? Akkor ölelsz.

Odamész egy közeli barátodhoz, rokonhoz, kedves vagy vele, stb. És megölelitek egymást. Baromi egyszerű.


Sejtem, csak azért írtad ki a kérdést hogy ismerkedni tudj fiúkkal, ez pedig csak egy ürügy. Pasizni akarsz.

Mert nem létezik, hogy valakinek annyi esze ne legyen hogy ha ölelésre van szüksége akkor ne tudja hogy mit kell ellene csinálni.


Legközelebb nem lenne muszáj ennyire elrejteni azt hogy mi a szándékod, ha kiírod hogy ismerkedni akarsz azonnal kapni fogod a privátokat. Persze így egy jó kép ki van rólad alakulva, mások nem látják a szándékaid.

2017. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy nagy plüssmacit.
2017. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti!

Köszönöm az oktatást, nem ismerkedési céllal írtam ki a kérdést, a privátkora pedig nem is válaszoltam.

A kérdésemet azért írtam ki, mert most kezdtem új sulit, senkit nem ismerek, a régi iskolámból pedig nem szeretnék emberekkel találkozni.

Van persze egy fiú aki tetszik, emiatt depressziós vagyok, így szükségem lenne egy barátra, vagy bárkire (a családomon kívül) aki megölel, de nincs.

2017. szept. 29. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Miért vagy depressziós attól, hogy tetszik egy fiú ?
2017. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hosszú lenne elmesélni és nem is szeretnék róla beszélni.
2017. szept. 29. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is így van.

Új iskola, új emberek. Mellettem mindenki ölelgeti egymást. És olyan furcsa érzés, hogy én is vágynék rá, viszont nem merek.

Van két olyan igazibb barátnőm, az egyik nem él a városomban a másiknak pedig sok más barátja van, vele sem találkozok sokat élőben.

Gondolom el kell viselnünk.:/

Én ismerkedni szeretnék majd könyvtárban. Vannak ilyen foglalkozások hasonló érdeklődési körű emberekkel.

Én viszont nehezen nyílok meg, talán neked könnyebb lenne. :)

15/L

2017. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 StyleXX ***** válasza:
Még mindig legyél Rocker
2017. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Aranyos vagy, hogy magaddal szemben sem vagy őszinte. :)


"A kérdésemet azért írtam ki, mert most kezdtem új sulit, senkit nem ismerek, a régi iskolámból pedig nem szeretnék emberekkel találkozni. "

Ez hogy jön ide? :) Eléggé eltérő a kérdésedtől, hisz ölelésről írsz, most már új suliról. Össze vissza beszélsz.


" így szükségem lenne egy barátra, vagy bárkire "

Szóval először azt mondod nem igaz amit írtam, utána meg igazat is adsz nekem.

2017. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, látom nem megy a következtetés.:)

Mivel most kezdtem uj iskolat ezert nincs senki ismerosom akit meg tudnek olelni... Igy jon ide, de gratulalok hogy ennyi eszed nincs hogy erre rajojj. Erdekes csak te kotsz bele a kerdesembe..

De igaz mindig azt mondom hogy hulyekkel vitatkozni nem erdemes, szoval ha a temahoz nem tudsz ertelmesen hozzaszolni, ne is valaszolj.

2017. szept. 29. 22:34
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyébként a barát szó alatt barátnőt vagy havert értettem, de jelenleg senkit nem tudok megölelni. (mivel a családomtól külön élek, kollégiumba) de látom neked ez sem volt egyértelmű.:))
2017. szept. 29. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!