Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szeretném próbálni, milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni, milyen lehet csókolózni, szerintetek hogyan kérjem meg a legjobb barátomat, hogy kipróbálja velem? (14/F)

Figyelt kérdés

2017. okt. 2. 16:19
 1/5 anonim válasza:
17%

Én szívesen segítenék neked, csak az a baj, hogy egy huszassal idősebb vagyok :(

Pedig imádok csókolózni

2017. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ez már nem férne bele a barátságba, hacsak nem akar ő is megcsókolni, de ez elég ritkán szokott előfordulni.
2017. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Meleg vagy?
2017. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A legjobb baráom egy lány
2017. okt. 3. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki ugyanezt, hogy érdekel, és hogy ki szeretnéd próbálni. Csak nem fog megsértődni. És ha olyan jóban vagytok, akkor szerintem belemegy. Viszont a helyedben én még várnék. Az első csók különleges élmény, és szerintem mindenképp valaki olyannal kell történnie, akit nagyon szeretsz (mármint nem barátilag). Mert az első (bármiből) nagy befolyással van az összes többire. Megéri várni, és úgy mégnagyobb durranás lesz az első!
2017. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!