Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lerázott volna a csaj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lerázott volna a csaj?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, aki megtetszett nekem kb 1 hónapja, és az utóbbi héten többször is beszélgettünk, és eléggé szimpatikusnak tűnik. Az volt az eddig megfigyelésem, hogy valamilyen szinten én is bejövök neki. Ma ráírtam facebookon, válaszolt egy órával később, majd volt egy ilyen rövid "beszélgetésünk", amiben megemlítette, hogy sorozatot néz, és el is köszönt utána eléggé hamar, meg hogy jó éjszakát stb. Szerintetek ezzel lerázott volna, hogy ne írjak neki? 15/F

2017. okt. 6. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Le, de nagyon durván. Ne írj neki, nem érdemli meg. Ha meg ír, írd azt vissza hogy eszel, nem érsz rá, na akkor majd átgondolja amit írt neked.
2017. okt. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%
Szerintem egyértelmű.Higyj nekem találni fogsz jobbat aki megbecsül és nem ráz le azzal hogy sorozatot néz.:)
2017. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg még egyszer. ebből még nem derült ki semmi. nem feltétlenül lerázás szerintem.
2017. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehj de naiv itt mindenki :D

Nekem is van egy csaj aki tetszik és szoktunk beszélgetni. Ő is szokta írni, hogy most sorozatot néz, vagy lelép, mert tanulnia kell.

Aztán egy óra múlva ő ir rám, hogy megunta a tanulást, vagy megnézte a filmet, tetszett neki, stb. Vagy ha a tanulást unta meg megkérdezi én hogy állok vele stb.

Önmagában az, hogy azt irja filmet néz vagy valami mást csinál és nem ér rá, nem lerázás.

Persze én is azt hittem eddig, meg is lepődtem amikor először visszaírt utána, hogy megunta :D


Nyilván lehet lerázás is, de nem feltétlen az. Ez egyénfüggő ki hogyan ráz le kit.


Van egy másik csaj, akivel többször találkoztunk, de az utolsó két találkát is lemondta, az egyik előtt elaludt, a másik előtt meg azt mondta rosszul van. Ezt is lerázásnak hittem, aztán pár hónappal később ő írt rám, hogy nem lenne-e kedvem újra találkozni.

2017. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet h csak próbál h futó kalandra kellene vagy küzdenek is erte, én a kuzdest választanám :D (de azért ne legyél túl nyomulos, igazából ha kicsit is az vagy már nem a legjobb sok lanynal hívd el valahova miután megtobbet beszélgettek, persze a tökéletes pillanatban :D

Sok sikert

2017. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még aznap írt, amikor vége lett a sorozatnak. Szerintem megpróbálom vele, és elnézem a tegnapit. :D
2017. okt. 7. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!