Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon lemondjam emiatt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lemondjam emiatt a délutáni randit?

Figyelt kérdés

Suli után találkoznék a barátommal és együtt töltenénk a délutánt. Az a gondom, hogy nem érzem magam tisztának az alkalomhoz. Délelőtt a suliban voltam vécén (nagydolog) és - hiába töröltem nedvessel -

székletcsíkos lett a bugyim. Nagyon cikinek érzem, és nem akarom, hogy bármi furcsát lásson, ha úgy alakulna.:/ 16L


2017. okt. 9. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan randit tudsz elképzelni, ahol a bugyi is lekerülne rólad?
2017. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Épp ez, ha ugy vanakkor megmondod a sracnak h bocsi még nem allok keszen erre vagy mitudomén xd
2017. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az egyes jó kérdést tett fel. :D


Amúgy ha csak nem valami mocskosul átlátszó nadrágba (mondjuk kb. bármilyen leggings) vagy, akkor szerintem nyugodtan mehetsz. :D

2017. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lazy Lover ***** válasza:
ugorj haza fürdeni meg bugyit cserélni :D
2017. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nem értelek titeket, én 36 éves vagyok (nő), de nekem is volt 16 évesen barátom (ekkor volt az első) és bizony egy idő után a bugyi is lekerült. Ez van, ezt diktálták a hormonok, meg a szerelem és ma sem érzem ezt korainak.
2017. okt. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet a kakisbugyira gerjed, nem tudhatod.
2017. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 piriiiii ***** válasza:

Én ilyen miatt biztos nem mondanám le. Nem is volnék rá képes, mondjuk mi nem is tudunk sülvefőve együtt lenni, de a love is nagy.

Viszont hogy a fenébe kented így magad össze? :D

Arról meg nem is beszélve, hogy egész egyszerűen ne alakítsd úgy. Vagy ha mégis úgy alakul és nem bírtok magatokkal, egyszerűen repítsd a sarokba a bugyit.

Nála találkoztok? Mert akkor nehéz megoldani a fürdést/átöltözést, de ha meg nálatok, akkor meg nem is értem a problémát.

De amúgy meg az is olyan vicces, hogy elképzelek egy 16 éves tinilányt, ahogy a vécézés után ül az órán és ezt kiírja gyakorira... furák manapság a tinédzserek.

2017. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem egyszerubb ha a bugyid helyett a wcpapirt nezed meg hogy szaros e amig torlod magad? Ez nekem logikatlan es fura. En mindig nezem a wcpapirt hogy csikos e es igy elkerulom a vonalkodos boxerokat plane ha feher :D
2017. okt. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos hazamenni nincs időm, ugyanis bejárós vagyok. Jó, úgy döntöttem nem mondom le. Még nem jutottunk el odáig, de kezdtünk elmenni abba az irányba, hogy bármikor sor kerülhet rá, valószínűleg nála. Próbálom azért úgy csinálni hogy ne ma. Utolsó: sajnos így jártam, kicsit hasmenéses volt, de jobb így mint egész nap tartogatni. És igen, nagyon tanácstalan voltam délelőtt. Nyilván a mellettem ülőtől nem kérdezek ilyet, mégha barátnőm is.
2017. okt. 9. 13:44
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsának, nem utolsónak, Piriiiii-nek szerettem volna válaszolni, amúgy köszi mindent.
2017. okt. 9. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!