Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves fiú miért idős egy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú miért idős egy 16 éves lányhoz?

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%

Ha 20 vagy a bnőd pedig 14 az neked instant jail kéne h legyen barátom. De még beteg is vagy szerintem... Nem mellesleg elég gáz hogy csak egy kis tinilányt tudtál össze szedni ... x'D

19 és 16. Hát. Jobb de még mindig ott van az h a lány közel sem nagykorú jogi szempontból...

2017. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jogi szempontból meg akkor megy jailba ha szexelnek innentől kezdve szerintem off a dolog.


Az meg tök mindegy, hogy szerinted mi a gáz...

Szerintem meg az a gáz, hogy azért ugatnak mert "jaaajjj 20 éves létére 15-16 éves a barátnője"


Szerintem inkább az a gáz amikor 30 évesen is még a 18 évesek társaságát keresi, NA AZ A GÁZ...

Innentől non sense az egész.


A másik meg az, hogy mivan ha arra jutott ő is mint én, hogy a saját korosztályom inkább hagyom a rákba mert egyik undorítóbb mint a másik, egyik másiknak még annyi esze sincs mint amennyi egy ceruza végén radírba szorult...

És a tipikus divatszarságokat csinálja és rohadtúl nem tud adni a személyiségére...


Ennyit erről, szerintem is be is lehet fejezni a kérdezővel szembeni személyeskedést...

2017. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Tompa1986 válasza:
Hmm a fiú fiatal egy 16 éves. Lányhoz 30+ való :)
2017. okt. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!