Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek velem van a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nekem meg komolyabb kapcsolatom nem volt. 2 fiú volt aki eddig ûgy mond "èrdekelt" az eggyik csak tette a szèpet ès a jót eleinte sajnos hittem is neki aztàn kiderült is milyen valójában. (Hazug nõ faló agyilag 2éves extrovertàlt szemèlyisègü fiú) A màsik tök helyes de gondolkodàsilag az is kb 5 èves volt)

Ès hàt fb-n szoktam beszèlni fiúkkal,meg szoktak írni de általàba vagy nem èrdekel vagy egyszerûen nem merek úgy ismeretlenekkel beszèlgetni meg nem vagyok nyitott könyv hogy mindenkivel szóba àlljak. Szóval àltalàban visszautadítok szinte mindenkit.(Aki megszeretne ismerni) Legutóbb beszèltem egy csàvóval vele sem akartam igazàból, de valahogy elkezdtünk ès hàt beszèlgettünk

Aztàn azzal jött, hogy mièrt nem megyel bulizni idõsebb koromban nem lesznek emlèkeim stb ès èn nme vagyok az a bulizós fajta mèrt akar megvàltpztatni mèrt baj hogy èn màs vagyok ès csal bulival lehet emlèkeket szerezni ? de azt tudni kell xdddff hogy ez a csàvónak több hetes hónapos kapcsolatai voltak èd azzal jött, hogy megvàltozott xd de hètvègèm ismèt bulizni ment. Meg összevissza beszèl egyszer azt írja megvàltozott màskor meg imàdta arègi èletèt de jól tudjuk aki nem bànja meg az nem vàltozik. Meg jobban tudja az èletek elmondtam neki valamit valakirõl azt is visszamondta közbe elõtte meg jôl lehordta õt is utàna meg nyalt neki. Szóval ezt nem èrtem hogy mièrt baj az ha nem jàrok bulizni? ès mèrt tudja jobban az èletem attól mert leírok valamit meg 4 napíg beszèltünk attól nem ismer


2017. okt. 15. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Attol hogy nem szeretsz/mesz bulizni lehetsz normalis..17l
2017. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!