Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel első randira? 15/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel első randira? 15/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!! Amint már föbnnebb is leírtam én egy 15 (és fél) éves lány vagyok. Most lesz meg az első randim a kiszemelt fiúval. Igazából semmi különös nem lesz, csak sétalunk, dumálgatunk. Nekem nagyon bejön, szeretnék jó benyomást kelteni és szépen megjelenni. Szerintetek mit érdemes fölvenni? Tudom hogy önmagamat kell adni, szóval leírom a stílusom, mar ahogy tudom. Én minden csinos ruhadarabot kedvelek, nagyon vékony vagyok, azért nem az az anorexiásnak kinéző, van alakom csak alapjáraton vékony vagyok. Szeretem a haspólókat, a hosszú pólókat, inget..mindent ami jól néz ki. Meg divat valamennyire😂😂 csőnadràgokban jàrok. Van szaggatott, meg nem szaggatott, igazából minden..csak tipp kellene hogy mit a legjobb fölvenni?

Valaki tudna valamit tanácsolni?


2017. okt. 21. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sétahoz válassz egy kényelmes ruhadarabot, vedd fel a kedvenc farmerod egy kényelmes felsővel de ajánlom az inget ha valóban illik a stílusodhoz, bár ilyen időben a kabát alatt nem olyan lényeges szerintem 😄
2017. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ment a zöld kéz! 😊
2017. okt. 21. 23:34
 3/4 Stark2000 ***** válasza:
51%
Ha a szoknyákkal nincsen bajod, én bátran ajánlom. Szerintem azért elég sok fiú megőrül. :D
2017. okt. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

#3-as, én meg pont utálom a szoknyát egy lányon :D

Én inkább egy egyszerű, kb hétköznapi öltözetre szavaznék, nem akarnám hogy kiöltözzön a lány, főleg ha csak sétálni megyünk. Egy átlagos farmer, póló-pulcsi jobban beindít mint egy kivágott felső, szoknya, meg a rengeteg smink, picit titokzatosabb is.


Mindenkinek teljesen más jön be, más az ízlése. Van, aki imádja a szoknyát egy lányon, van, aki nem. Van, aki szereti ha összefogja a lány a haját, van, aki utálja. Ezért szokták azt mondani, hogy add önmagad, és akkor később sem lesz belőle probléma, hogy hogyan öltözködsz :) Illetve Téged fog választani, nem a ruhatárad :D Fontosabb az, hogy mit csináltok, jól érzitek-e magatokat egymással, mint hogy éppen milyen ruha van rajtatok. De azért ne a 2 hetes mosatlan otthoni melegítőben menj randira :D

2017. okt. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!