Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszhetek neki? Élőben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszhetek neki? Élőben miért viselkedik velem másképp?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel élőben nagyon ritkán találkozunk.

Legutóbb nagyobb indokok nélkül hozzámért,megsimogattaa vállam meg úgy láttam mint ha szemkontaktust is próbált volna tartani.Ebből gondolom,hogy én is tetszhetek neki,de chatrn meg csak fél szavakat válaszol annak ellenére,higy próbalom tartani a beszélgetés és ne legyen túl hamar vége.Mindug csak az ,,Oke"



2017. okt. 22. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
hmm lehet hogy nem szeret chatelni
2017. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Oo, nálam pont fordított a helyzet. Neten sokkal közvetlenebbek vagyunk, még csak ott bókolt nekem a srác, élőben viszont (osztálytársak vagyunk, szóval minden nap látjuk egymást) nem is néz :( meg semmi (fogalmam sincs, hogy fél-e vagy mi a fene van vele)... Szerintem ez sokkal kellemetlenebb, mintha nem írna Messengeren. Az maximum annyit tesz, hogy többet ad a személyes kontaktra. És úgy gondolom, ez a mai netes világban becsülendő!
2019. jan. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!