Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Bejönne nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Bejönne nektek egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 177cm, barna hosszú, eredetileg hullámos/göndör hajam van. Röplabdázok, érdekel a jövőm, és teszek is érte, hogy ne takarítóként végezzek:). Kiváncsi vagyok, hogy mit gondolnak rólam az emberek. Kép max privátban.
2017. okt. 23. 17:08
1 2
 11/19 anonim válasza:
kuldhetsz kepet
2017. okt. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet.
2017. okt. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem jössz be már ennyi alapján sem. Főleg amiatt nem, hogy lenézel bizonyos szakmákat. Normális ember szerint semmilyen becsülettel végzett munka nem szégyen. Kár volt kiemelni, hogy mi nem lennél. Inkább írtad volna le mi szeretnél lenni és ezért tanulsz.
2017. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A gond ebben csak az amit már leírtak legalább 1x, miszerint az, hogy milyen a kinézeted és az a kevés amit leírtál, nem tud teljes képet alkotni rólad, ugyanis nem csak ennyit rejt a te belsőd.


Magamat veszem akkor alapul megint csak:

1. Munkahelyemen olyannak ismernek aki a belét kidolgozza, nem szorakozik, hanem egyből cselekszik és gyors pontos precíz.

2. Suliban megint csak egy másik arcomat ismerik (bár ott ismerik a teljes belsőm legnagyobb részét de így se eleget, hogy bárki bármit mondani tudjon rólam ami 100%-ban igaz), aki egy csendes kis visszahúzódó elvan magának gyerek, ha nem cseszegednek velem és se cseszekedek.

3. Gyakorlati helyemen megint csak másik arcom van, ott full fiúk között megint csak máshogy engedem el magam, sokkal lazábbra veszem a figurát, bár ott is inkább a csendes jelző illik rám.

4. Itthon is megint csak másmilyen vagyok szüleimmel szemben, sokkal inkább szókimondó kevésbbé csendeskedő bár nem azt kell érteni ez alatt, hogy csicskás módjára visszaugatok anyáméknak.


Nos ebből láthatod, hogy valamivel pontosabb a leírás ilyen formában de még így se teljes a kép hiába olvassa végig valaki, mert egyszerűen szemtől szembe kell megismerni az adott embert és hosszú időt eltölteni vele, hogy megláthasd az igazi valóját.

Ebből a szempontból vagyok én egy kicsit fúrfangos mivel én már teljes mértékben kiismertem a haverjaim, még a legjobb barátom is, de vissza fele ez már nem igaz.



Remélem megérted akkor a lényegét a mondandómnak.

--------

Magára a kérdésre válaszolva az én szempontomból:

4 évvel fiatalabb, határeset de ekkora korkülönbségnél már igen csak szelektálok.

177 cm magasság, nekem tökéletes lenne.

Barna hajakért oda vagyok bár nem az az ideál, a göndör vagy hullámos haj pedig csak rátesz egy lapáttal.

Röplabdázol gondolom eléggé sportos alakod lehet ami az összeképre sokat rádob.

Jó dolog, hogy ügyködsz azon, hogy jó pozícióba helyezkedhess majd el ha kiszállsz az iskolapadból és becsülendő ha tényleg sok energiát fektetsz bele, nem úgy mint a körülöttem lévők akikkel nap mint nap találkozok...


Mint láthatod majd, itt jön a problematika, hogy ugye mélyebben kell ismerni az embert mert ez ilyen "első ránézésre" alkotott kép a részemről, de ezen annyit tud változtatni az, hogy valójában milyen is vagy, mint amit magamról is írtam és az se fedi le a valóságot viselkedésemben és világképemben. ;)


20/F

2017. okt. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szia küldesz képet?
2017. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Eddig semmit, jelentéktelen információkat írtál.
2017. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Semmit nem írtál magadról amivel érnénk is bármit, hiába írja akárki is hogy bejönnél valakinek, max. a külsődre érti.

Én azt gondolom hogy nem vagy valami észlény, hogy azt hitted hogy ennek az egész kérdésnek van értelme.

És a külsődre sem fogsz őszinte válaszokat kapni, mert valaki csak azért mondja hogy bejövős vagy hogy hátha átadod neki a tested és kihasználhat.

Kifejezetten nem jössz be.

2017. okt. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

mivel nem írtad le a súlyodat dagadt vagy

Tehát nem!

2017. okt. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Itt is jöhet a kép 17/f:)
2017. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!