Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig miért csak olyan fiúknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig miért csak olyan fiúknak jöttem be, akik nekem nem tetszettek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 23. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi jön be?
2017. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs értelmes magyarázat. Nagyon Idegesítő, de sajnos ez van.
2017. okt. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Azért mert a mindenÓÓÓÓÓÓ így teremtette meg a világot :(

egyszer eljő majd a te időd is fiam.

18f

2017. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi volt a bajod velük?
2017. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos csúnya vagy.
2017. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindig volt baj a belsővel. A külsővel is de az a legkevesebb. Csúnyának nem mondanám magam mert mondták már hogy szép, helyes arcom van. Mondjuk én ezt nem így gondolom.
2017. okt. 23. 23:46
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Mert elszállt egoista vagy, mint minden nő.

Dagadt vagy, de kigyúrt pasit szeretnél, meg úgy kb mindenben legyen 10x jobb nálad...

2017. okt. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vajon miért nem jössz be olyan fiúknak, akik neked bejönnek? :) ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚúú de megmondtam!!! xD ...
2017. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Pont hogy nem vagyok egoista épp ellenkezőleg, rettentően kevés önbizalmam van. Ami meg a súlyomat illeti 170cm vagyok és 52kg. Ezt nem mondanám dagadtnak (15 évesen).

Egyébként nem jönnek be a kigyúrt fiúk, inkább taszítanak (persze ne legyen vézna). Akik bejönnek vagy eddig bejöttek külsőre semmi extra nincs bennük, épp a személységük fog meg annyira hogy már a külsöje is tökéletessé válik számomra (max. 2-3 kivétel van ahol tényleg a külsője alapján tetszett meg az illető). De lehet ítélkezni, hogy ronda, egoista és kövér is vagyok.

2017. okt. 24. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!