Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem egészen kérdés, inkább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem egészen kérdés, inkább csak ki kell írnom magamból és asszem erre ez a legjobb hely. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval... hosszú lesz. Ha végigolvasod, akkor nagyon szépen köszönöm, és a véleményedet is szívesen elolvasnám! Akkor hát az elején. Negyedik osztály elején jött hozzánk egy új srác. Hívjuk mondjuk Pistinek. Pisti egy nagyon rossz suliból jött át hozzánk. Alapjáraton mi elég befogadó osztály vagyunk, tehát őt is tök kedvesen fogadtuk, csak hát nem épp úgy viselkedett ahogy azt kellett volna. Az osztályt lényegében felborította, a fiúk közt ő lett az ,,Alfa”- ezt annak idején ő saját maga mondta. Persze ennek ellenére szíve mélyén mindenki szereti őt. Itt igazából ugrunk úgy 2 évet a történetben, most járunk 6. osztálynál. Pisti eléggé epment rossz irányba, csajozott és persze semmit se tanult. De hát persze, nekem mégis ki más jönne be mint Pisti? Ezt elég sokáig még magam előtt is tagadtam. Nagyon sokat bántottak a testalkatom miatt (nem vagyok egy nádszál na, de már dolgozom rajta,hogy ne így legyen), ami egy ideig rosszul esett, de egy idő után már nem foglalkoztam vele. Egyszer aztán elegem lett ebből, és elmontam neki, hogy tetszik nekem (tegyük hozzá hogy ez egy baromság volt, pláne, hogy szimpla tetszésről volt szó, na mindegy), mire ő látszólag tök jól fogatda. Egyre jó volt ez az egész, mégpedig arra, hogy nem bántott azóta sem. Ezek után megpróbált engem is ,,felszedni” de ez nála olyan szórakozás féle, tehát nem gondolta komolyan én ezt akkor tudtam is, ezért nem mentem bele. Hozzáteszem ez volt életem legjobb döntése. Viszont egy dolgoz tudtam: mégpadig, hogy ez így nem mehet tovább, egész nyárra letiltottam. Én magam is elhittem, hogy sikerült elfelejteni. Töröltem a számát, és mindent ami rá emlékeztetett. Mindenkivel elhitettem ezt a környezetemben, és el is hitték. Hát ezt benéztem. Csak rosszabbat csináltam. Évnyitókor bejött és végem volt. Helyesebb volt mint előtte, és ahhhww. Persze megintcsak hazudtam saját magamnak és mindenki másnak is. Viszont... kezdtem rájönni, hogy ez nem az ami volt. Életemben először szerelmes vagyok. Persze valakivel ezt meg kellett beszélnem, így írtam a legjobb barátnőmnek akit hívjanak Ritának, hogy asszem gáz van. Elmondtam neki az egészet, iszonyatosan megkönnyebbültem. Tudjátok... amikor van valaki akit tényleg... minden hibájával együtt, tisztaszívből szerettek, akkor azt nézitek, hogy neki mi jó. Hát mint említettem elég sok barátnője volt, számszerint 98. És hát nekem mindig mondta, hogy addig fog így szórakozni a lányokkal, amíg szerelmes nem lesz. Mindig reméltem hogy végül én leszek az. Most ha visszagondolok akkor folyton engem néz órákon, ha mond egy viccet engem néz, hogy mit reagálok, de hát... Aztán nem rég otthon bajok voltak és elkezdte vágni magát. Iszonyatosan kivoltam, szerencsére ezt nagyon gyorsan abbahagyta. Viszont ma... irt hogy van egy lány akibe szerelmes... és félre ne értsetek én tényleg örülök neki csak... csak értitek. Iszonyatosan fáj. Nagyon szeretném hogy tényleg valaki szeresse. És együtt is van a lánnyal egyébként. Bár azt kötve hiszem, hogy bárki valaha is úgy szeretheti majd mint én. Persze ez nyilván nem így van, csak jó ezt így gondolni.

Hát ez lett volna ez a történet. Nagyon hoszzú lett, ne haragudjatok csak kól esett kiirni magamból. Ha végigolvastad, azt hihetetlenül köszönöm, a véleményedre kíváncsi vagyok!

Én: 13/L

Pisti:13/F

Barátnője: 14/L



2017. okt. 25. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

13 évesen 98! barátnő


Tud valamit a csávó...:)


Sztem valamilyen problémája van otthon és így próbálja lereagálni. Szeretne szeretni és szeretné ha szeretnék. Biztos mindenki ezt mondja de még nagyon fiatalok vagytok! Előttetek még az egész tinédzser kor! Az lesz még kemény! Ti csak most vagytok az elején!

2017. okt. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves #1! Hát lehetséges. Erre én is gondoltam már. Bár lehet, hogy csak szimplán unatkozik. Nem tudok én már lassan semmit se vele kapcsolatban. Pedig azt hittem, hogy ismerem
2017. okt. 25. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
13 évesen 98??? Habi
2017. okt. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg kamu,valszeg 10 sem volt neki még.
2017. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!