Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, segítség? nagy a baj!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, segítség? nagy a baj!

Figyelt kérdés

van egy német fiú aki tetszik, de nem tudja. a fiú nem tud magyarul, de angolul is csak egy kicsit. csak nyaranként találkozunk.

(légyszi ne gyertek azzal, hogy reménytelen a dolog, ert szerintem nem.)

na de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy a suliban van egy fiú akinek tetszem, a neve tomi. már vagy 1 éve értem harcol, nekem ő nem tetszik, mert szerintem nem az én esetem, és kicsit perverz is. a tomi mindig bámul és engem ez nagyon idegesít. valamiért mégsem bírom ki anélkül, hogy órán visszanézzek rá és legtöbbször pont akkor néz ide és 2 másodpercig szemezünk.

a szemezés azt jelenti, hogy szerelmes vagyok belé? vagy az hogy hiába akarom kerülni, mégis mindig mellette kötök ki és beszélgetünk?

én úgy őszinte szívemből nem őt szeretem, hanem a német fiút...

de mit csináljak, hogy érezze azt a tomi, hogy én nem vagyok belé szerelmes, és hogy ne próbálkozzon udvarolni... anélkül hogy beszélnem kéne vele... vagy ha máshogy nem lehet csak szavakkal, akkor hogyan, milyen szavakkal?

azért kerülöm a tomit mert régebben nagyon összevesztünk, de ha érdekel azt a sztorit is elmondom, hogy érezzétek miért nem akarok vele összejönni.

mit csináljak? segítsetek!



#fiú #szerelemproblémák
2017. okt. 27. 14:46
 1/6 A kérdező kommentje:
(lány vagyok.)
2017. okt. 27. 14:48
 2/6 anonim válasza:
Ebben mi "nagy baj"?
2017. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
segítséget kértem nem fikázást
2017. okt. 27. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány èves vagy?
2017. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fikázást nem is kaptál eddig... de most kapsz: buta és reménytelen vagy.

Látod, ez a fikázás, a 2-es csak visszakérdezett, mert tényleg nincs semmi nagy baj.

2017. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz vele össze jönni?
2017. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!