Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rocker és metálos vagyok. Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker és metálos vagyok. Van esélyem ismerkedni?

Figyelt kérdés
Rocker vagyok és metálos, az emrerek gyakran megbámulnak az utcán. Ezen nem akarok változtatni, mert nem zavar de attól félek, hogy sokkal nehezebb lesz szerelmi kapcsolatot építenem. Eddig még csak 2 idiótát fogtam ki, akik nyáladzanak és nyivákolnak ha nemet mondok, de normális sráccal nem nagyon találkoztam, max olyannal akivel így is-úgy is barátok vagyunk
2017. okt. 29. 23:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit takar számodra az, hogy rocker és metálos? Én is rockot meg metált hallgatok általában, így az nem zavarna, hogyha a barátnőm is azt hallgatna.
2017. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megbámulnak az utcán? A homlokodra van írva, hogy milyen zenét hallgatsz?:D
2017. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg bluetooth-os hangszórón bömbölteted a zenét amikor mész az utcán?
2017. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én is rocker vagyok de ha nem lennék az akkor is ugyanilyan szerencsétlennek néznék ki :D
2017. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi... én is rocker vagyok, az elején nekem sem teszett senki, csak pár (nagyon magányos) év után találtam meg valakiben a szerelmet. Nem szabad feladni és minden jó lesz. :)
2017. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért bámulnak meg, mert úgy öltözködöm ahogyan a rockerek szoktak (tudom, ez rohadt hülyén hangzik) és ahogyan hatalmas léptekkel sugározva a tekintetemmel a határozottságot, néha netevhetnék egy-két jót az emberek arcán
2017. okt. 30. 00:25
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen van esélyed. A legtöbb rocker szintén rocker stílusú emberrel jön össze, bár én kivétel vagyok, mert nem kedvelem a pózereket. :P
2017. okt. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted #7-es?
2017. okt. 30. 09:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy kicsit nagy képed?
2017. okt. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem hinném hogy nagy képem lenne bár ha határozottan és őszintén állítok valamit, ami nem bűn nem gondolom, hogy arra utalna
2017. okt. 31. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!