Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gond az ha két lány tanítja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond az ha két lány tanítja egymást csókolózni, de nem szerelmesek, mert fiúkba szerelmesek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem gond.
2017. okt. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mikeXxX válasza:
Az a baj hogy ez a 18+ kategória a kérdező pedig tuti nem 18+ de ha mégis akkor az a baj hogy nem kukkolhatok közben 😂.
2017. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Most képzeld el két fiúval.

Te bevennéd, hogy csak smacizni tanítják egymást és nem burnyákok?

2017. okt. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mikeXxX válasza:
3# Ismertem két hasonló lányt az a durva hogy tényleg ennyire retardok voltak kinézetre nem volt rossz nézni de bele sem akarok gondolni abba amit mondtál 😊 ja és hozzá teszem az egyik lány megvolt a másiknak pedig volt pasija tehát lezbik biztos nem voltak .
2017. okt. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális dolog, de kinek mi
2017. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A véleményemet kérted: szerintem nem normális.
2017. okt. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, csak fizikai érintkezés, semmi érzés nincs benne 16/F
2017. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenkitől kérdezném aki normálisnak tartotta: Fiúkkal is így lennétek?
2017. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én normálisnak tartom. És igen, fiúkkal is így lennék! :)
2017. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell tanítani a csókolózást kb 1-2 perc után bele lehet jönni ha még soha sem csináltad.


Pl.: Én 14 évesen csókolóztam először, de azt mondtam a lánynak, hogy már többször csináltam meg, hogy nagyon jól megy :D. Hát az első próbálkozás nem volt a legjobb, de a 2. már tényleg olyan volt mintha gyakoltott lennék.


Emögött inkább más állhat. Lehet, hogy neked vagy a barátnődnek van egy enyhe biszex hajlama és élvezi(tek) a lánnyal való csókolózást. Persze ezzel nincsen semmi probléma, csak legyetek tisztában azzal, hogy mért csináljátok.


(én pl.: heteróként más fiúval nem tudnék semmit sem csinálni gyakorlás képpen és 10-14 évesen sem tudtam volna ...)

2017. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!