Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kivanom ilyenkor a baratno...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kivanom ilyenkor a baratnom mit tegyek? 16/f segitseg (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Baratnommel fel eve vagyunk egyutt o 15 eves.. nagyon szeretem a baratnom es mindent megteszunk h minnel tobbet legyunk egyutt.. baratnom nagyon bujos tipus amikor csak tud puszilgat bujik stb.. beavallom enis gyakran fogdosom a baratnomet de nalunk ez normalis kivanjuk egymast (szuzek vagyunk) viszont mikor baratnomnek megjon elso nap nagyon hisztis stb olyankor van h azt se hagyja h megoleljem stb ezt mar teljesen megertem elfogadom probalok segiteni.. viszont 2-3 nap fele meg mar teljesen jolvan es bujik... csomoszor van h csak atolelem olyankor es keri h fogjam a feneket vagy oda rakja a kezem ala de megsem tudom valamiert ilyenkor nem kivanom ugy.. tudom h teljesen normalis de megis... ebben az egeszben az a rossz h o ilyenkor meg kivanosabb meg jobban vagyik ra h fogdossan .. mit tegyek? Fiuk valakinek volt ilyen? Lanyok titeket nem zavarna ha a baratotok igy allna hozza?
2017. nov. 3. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld valahogy elviselni mert nem lesz jo vége, nem lesz semmi bajod ha meg szereted akkor legalább ennyit tegyél meg erre, nem azt mondom hogy nadrágba benyulsz aztán onnan mert jo megértem ha onnan nem akarod, de legalább nadrágon kivul vagy nem tudom, ezzel együtt kell élni
2017. nov. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!