Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan szeretnétek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szeretnétek, ha egy srác leszólítana benneteket?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

En leginkább azt tudom megmondani, hogy hogyan NE. Az ilyenek nekem taszitoak, hogy szia cica es hasonlók. Nem gondolom, hogy ezt tenned, de azért felhívom a figyelmedet, hogy ez nem jo irány.


Egyébként meg csak szimplán köszönjön rám, ha tudja a nevem, azt is mondja melle az illető, ugyanis nem hinnem el, hogy épp engem szólít le valaki :D Kerdezzen rólam, az egyértelmű jele annak, hogy erdeklem, aztán inditson beszélgetést. Ha latom rajta, hogy zavarban van es nem megy, persze besegitek ;) (Ha éppenséggel randi a cél, akkor csak simán, hogy lenne-e kedvem elmenni vele valahova. Persze miután igent válaszoltam, jo lenne, ha keresne a srác, meg beszélgetnénk, hogy többet megtudjak róla, de persze a randira is hagyjon valamit ;))

2017. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Korhatár függő. Pl én a 15 évemmel örülnék ha odajönne (nem amikor társaságban vagyok) és valami ilyesmit: "szia! Ne haragudj hogy zavarlak, csak egyszerűen nem tudtam megállni hogy ne beszéljek veled xy-nak hívnak. És téged?" Szoval valami ilyesmi. Mindenesetre én birom azokat a sracokat akik nem felnek odajonni, es beszelgetest kezdemenyezni. :)
2017. nov. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne valami betanult sablonszöveggel. Csak jöjjön oda, hogy szimpi vagyok neki, elmehetnénk-e sétálni vagy beülni valahova. Ha tetszik, igent mondok. Ha van időm, mehetünk is. Ennyi :)
2017. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak jöjjön oda beszélgetni, és adja önmagát. Aztán majd meglátjuk.
2017. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Korosztálytól is függ, de személy szerint én imádom ha egy srác laza és önmagát adja. A szia cica és hasonló dumákat offold de egy egyedi kreatív "csajozós szöveg" meg is nevettetheti a lányt ha látja rajtad hogy nem gondolod komolyan és csak poénból mondod. Mindig legyél laza és nem lesz gond.:D
2017. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Mondjuk én az a típus vagyok,akinek nem kell magukat megjátszani. Egyszerűen jöjjön oda (nem harapok) és kezdeményezzen egy beszélgetést. Szóval az ilyen pl. hogy : Szia,leülhetek? az szerintem tök normális. De az ilyen hogy: Szia cica jó a feneked! azt ne nagyon ! ;)
2017. nov. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jöjjön oda, és ahogy feljebb mondták mondjuk mondja hogy szimpi vagyok, vagy hívjon el mondjuk sétálni. Csak adja önmagát:))
2017. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Igazabol engem mar rengetegszer leszolitottak, de leginkabb csak bunko modon. "Lehetnel a kaveautomatam, bekaphatnad a huszasom"

Ez volt a leggazabb mindegyik kozul, szerintem. Egyebkent en nem szeretem, ha leszolitanak. Jojjon inkabb ide, es kezdjunk el dumalni. Vagy ha tenyleg annyira leszeretne szolitani, akkor talaljon ki valami "egyedit".

2017. nov. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy fent is mkndtak jojjin oda beszelgetni aztan hivjon el valahova es minden megy magatol. :)


14/L

2018. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!